Poznańskie Targi Książki z Wydawnictwem Psychoskok

Obrazek artykułu
Pierwsza edycja Poznańskich Targów Książki rozpocznie się już 1 marca. Wydawnictwo Psychoskok zapowiedziało swój udział, więc nie zabraknie książek niespodzianek i spotkań autorskich.

Miłośnicy dobrych książek z pewnością są zadowoleni, że pojawi się kolejna czytelnicza impreza. W dniach 1 – 3 marca odbędą się Poznańskie Targi Książki. To nowa formuła, która będzie obfitować w atrakcje. Organizatorzy zapewnili, że nie zabraknie wrażeń. Doświadczenie w organizowaniu podobnych imprez to gwarancja, że dziać będzie się naprawdę wiele. Poznańskim Targom Książki towarzyszyć będą dwie znane już od dawna imprezy: Targi Edukacyjne oraz Edutec, czyli Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji.


Poznańskie Targi Książki staną się miejscem spotkań miłośników dobrej literatury, na którym każdy znajdzie inspirujące książki. Bogaty program będzie obfitował w takie wydarzenia jak: warsztaty, spotkania w gronie specjalistów, prezentacje nowości wydawniczych, czy spotkania z autorami.


Poznańskie Targi Książki z Wydawnictwem Psychoskok


Wydawnictwo Psychoskok, które cyklicznie uczestniczy w największych czytelniczych imprezach, zapowiedziało swój udział. Fani dobrej literatury mogą być pewni, że nie zabraknie czytelniczych atrakcji. Wszyscy mogą czuć się zaproszeni.


Na stoisku Wydawnictwa Psychoskok zaprezentowane zostaną już docenione pozycje oraz nowości wydawnicze. Oczywiście oferta obejmować będzie książki ze wszystkich gatunków, bo czytelnicze gusta zawsze są brane pod uwagę. Pojawią się też piękne, tajemnicze książki niespodzianki. Ręcznie przygotowane pakunki skrywać będą najciekawsze i najbardziej intrygujące tytuły.


We wszystkie targowe dni odbywać się będą spotkania autorskie. To okazja, by osobiście poznać autorów, zdobyć autograf i porozmawiać o książkach. Pojawi się między innymi:


Ewelina Rubinstein

Karolina Kozioł

Lidia Tasarz

Jolanta Barthel
Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl