„Nie wchodź w moją ciszę” pośród najlepszych premier 2016

Obrazek artykułu
Książka „Nie wchodź w moja ciszę” Alicji Masłowskiej – Burnos znalazła się na liście najlepszych premier książkowych 2016 roku.

Nowy, 2016 rok dopiero się zaczął, a już możemy być pewni, że czeka nas wiele czytelniczych wrażeń. Na liście 13 premier książek 2016 roku, od których  z pewnością się nie oderwiemy znalazła się książka Alicji Masłowskiej – Burnos „Nie wchodź w moją ciszę” . 

 

„Nie wchodź w moją ciszę” to świetnie zapowiadający się debiut literacki Alicji Masłowskiej – Burnos, który oficjalną premierę będzie miał 5 lutego 2016.

 

Psychologiczno-erotyczny dramat z elementem kryminału zapewni nam ogromną dawkę emocji. Początkowo możemy ulec wrażeniu, że historia 32 letniej singielki Mai, która pewnego dnia pozna charyzmatycznego Adama to klasyczne "love story", ale szybko zrozumiemy, że ta pozycja oferuje o wiele więcej.

 

Atutem powieści jest bardzo współczesna i spójna w narracja. Niejednokrotnie nas zachwyci, otworzy szeroko oczy, wywoła silne emocje, nie da o sobie zapomnieć i trochę skaleczy w momentach mówiącym o przejmującej stracie, jaką stanowi tytułowa cisza głównej bohaterki...


nie

 

Więcej: 

http://edutorial.pl/warto-czytac/13-premier-ksiazek-2016-roku-od-ktorych-sie-nie-oderwiesz/2/

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl