Spotkanie autorskie z Alicją Masłowską-Burnos

Obrazek artykułu
Dokładnie 14 października odbędzie się spotkanie autorskie z Alicją Masłowską-Burnos, autorką książek "Nie wchodź w moją ciszę" oraz "Odprowadzam ciszę".

Debiutancka powieść Alicji Masłowskiej-Burnos została uznana za jedną z najlepszych premier książkowych 2016 roku. Ten dramat psychologiczno-erotyczny z elementem kryminału, zapoznał czytelników z Mają Karewicz i Adamem Starskim -  parą, którą połączyła nietuzinkowa i trudna relacja.


10 października odbędzie się premiera kolejnej książki autorki – „Odprowadzam ciszę”. Wyczekiwany przez wielu czytelników thriller psychologiczno-erotyczny, jest kontynuacją głośnego debiutu literackiego ,,Nie wchodź w moją ciszę”, czyli kolejną częścią ,,Trylogii ciszy”. Tym razem Alicja Masłowska- Burnos zdecydowanie wkracza na terytorium thrilleru-psychologiczno- erotycznego, dowodząc, że doskonale czuje się właśnie w tym gatunku.


Spotkanie z autorką odbędzie się 14 października o godz.16.30, podczas uroczystych obchodów 70-lecia Szkoły Podstawowej im.Jana Pawła II w Jaworowie.  W trakcie autorka opowie o kulisach powstania książki „Odprowadzam ciszę”.

 

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl