Trzy klucze

| Dodano: 16 czerwiec 2021 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Poznaj przygody Tosi – dziewczynki w wieku szkolnym. Pewnego razu Dobry Duszek, Pomocek, który powinien się opiekować Tosią, na chwilkę odwrócił wzrok i… Zło zaczęło brać górę nad dobrem. Nastała Wieczna Zima. Aby uratować świat i uwolnić uwięzione w szklanej komnacie słońce, Tosia wyrusza na pełną emocji wyprawę poprzez Labirynt, by odnaleźć Trzy Klucze. Towarzyszą jej przyjaciele – Pan Kot oraz Dobry Duszek Pomocek.

Zapraszamy do bliższego poznania Tosi i jej przygód, pięknie ilustrowanych obrazami Katarzyny Krazue-Romejko.

Czy misja Tosi zakończy się powodzeniem? Przekonajcie się sami!

Książka w sprzedaży na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/trzy-klucze/

https://tylkorelaks.pl/953-trzy-klucze.html
Dostępna w

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/trzy-klucze/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Trzy klucze"

Opinia

Awatar użytkownika

Labirynt pełen tajemnic i zagadek prowadzi do rozwiązania sprawy. Dzieciom w tej niebezpiecznej wędrówce będzie pomagał Pan Pies i Dobry Duszek, Pomocek. Warto spróbować, bo komu uda się dotrzeć do końca, stanie się silniejszy i mądrzejszy.

 

Główna bohaterka tej opowieści to mieszkająca w białym domku, zazwyczaj grzeczna Tosia. Niestety, przepowiednia mówiłam, że Pewnego dnia doprowadzi ona do niekorzystnej sytuacji. Niewielkie przewinienie nie byłoby niczym strasznym, bo przecież dzieci czasem psocą. Tosia, która została ukąszona przez Złą Duszkę, popełniła jednak Niewybaczalne Błędy. W konsekwencji słońce zostało uwięzione w klatce, zabezpieczonej kłódkami, więc zachwiany został Porządek Świata, a nawet wszechświata. W niebezpieczeństwie znalazła się również Mama, Babcia i kilku znajomych bohaterki. Musiało więc dojść do odważnych, mądrych kroków. Przyjaźń pomoże Tosi zwalczyć złe moce.

Mała dziewczynka bez wsparcia Dobrego Duszka oraz Pana Psa, nie byłaby w stanie pokonać wszystkich przeszkód. Bohaterowie przeżyją wspólnie wiele chwil. Najważniejsze jednak, że Magiczne Klucze zostaną odnalezione, a dzięki nim słońce ma szansę odzyskać wolność.

Ta mądra książeczka bawi i uczy. Podkreśla bowiem znaczenie, trzech słów, które mogą wiele zmienić w codziennym życiu: proszę, przepraszam, dziękuję.

13 lipiec 2021 10:38

Opinia

Awatar użytkownika

Ucząca dzieci jakim warto być człowiekiem.

28 czerwiec 2021 08:03

Nowa opinia

Recenzje dla: "Trzy klucze"

Życie pełne jest magii

To jest magia, jaką skrywają w sobie bajki, banie, opowiastki, a nawet starodawne legendy, czy mity. Czar bajek pomaga nam w życiu, sprawia, że odzyskuje ono utraconą kolorystykę. Że smakuje, jak najlepsza babeczka upieczona przez ukochaną babunię. Życie pełne jest magii, o czym zapominamy. Ale oto pod stopami znajdujesz perełkę... perełkę podłożoną przez Jagnę Kraszewską, która w owej perełce umieściła „Trzy klucze”, by potem zniknąć. A ty zostajesz ze zdziwieniem wymalowanym na twarzy. Podnosisz...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl