Wyprawa Gniewomira

| Dodano: 20 grudzień 2018 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Dalsza część przygód Gniewimira. Tym razem fikcja literacka została połączona z prawdziwymi wydarzeniami historycznymi.

Fabuła przeniesie nas w realia XI wieku. Gniewomir jest dojrzałym mężczyzną, który wielokrotnie dowiedzie swej siły. Opuści on rodzinną Skandynawię i zamieszka na terenach słowiańskich. To tu pozna Welewitkę i zasłuży się u księcia Bolesława.

Zgodnie z rozkazem księcia, Gniewomir przeniesie się na wybrzeże, gdzie założy gród zwany Gniewogardem. Cieszenie się codzienną pracą i rodzinnym szczęściem nie będzie mu jednak dane na długo. Do jego grodu przybędzie tajemniczy handlarz, Odinara Otarssona. Ekscytująca okaże się wyprawa na Bornholm w celu pojmania brata Egilssona. A wściekłość wzbudzi porwanie i uwięzienie na wyspie piratów jego ukochanej.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/wyprawa-gniewomira ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Wyprawa Gniewomira"

Opinia

Awatar użytkownika

Wyprawa Gniewomira to dobra przygodówka historyczna, wciągająca w wir wydarzeń, trzymająca w napięciu podróż drakkarem przez morza i oceany, przybliżająca czytelnikowi, jak wyglądało życie na początku XI wieku. Do tego Europa intrygująca wyglądem sprzed tysiąca lat i opisy dzikich zwierząt. Czyta się dobrze i szybko...

https://atramentowomi.blogspot.com/2019/02/wyprawa-wikingow.html

11 luty 2019 08:04

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku