Anara

Okładka
Jak pewnie zauważyliście kolejna książka fantasty na mojej półce. Ale to tylko za sprawą wydawnictwa Psychoskok który w ostatnim czasie wydał bardzo dużo dobrej fantastyki.

W książce poznajemy Aleksa który wiedzie zwykłe, nic nie znaczące życie. Chłopiec niestety nie miał rodziny. Wszyscy go opuścili gdy miał niespełna osiem lat. To smutne ale niestety prawdziwe. Aleks nigdy nie mógł zrozumieć dlaczego ma w życiu pecha. Gdy chłopiec odnajdzie naszyjnik po dziadku w jego życiu wydarzy się wiele rzeczy o których wcześniej nie wiedział. Zmieni się one o 180 stopni.

Książka naprawdę dobrze napisana. Na początku czytanie szło mi opornie ale wciągnęłam się w tą historię tak bardzo , że nie mogłam odłożyć jej na półkę. Co czuje po przeczytaniu? Chętnie sięgnęła bym drugi raz po powieść i przeżyła wszystko jeszcze raz z Aleksem.

Autor ma bardzo dobry styl pisania. Czyta się go lekko i przyjemnie. Za co ogromny plus. Na pewno polecam tą książkę wszystkim którzy lubią fantastykę gdyż jest to naprawdę fajna powieść i myślę, że spodoba się młodym jak i starszym odbiorcą.

http://zaczytanamarzycielka8.blogspot.com/2016/04/anara-marcin-zajdler.html

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl