Wywiad ze śmiercią - wstrząsający wywiad z człowiekiem który przeżył śmierć kliniczną

Obrazek artykułu
Michał Wancerz przeprowadził wywiad z mężczyzną, który w wyniku wypadku samochodowego stracił życie. Był martwy przez cztery godziny.

Wydawnictwo „Psychoskok” podsuwa nam nową pozycję wydawniczą. Na wskroś nietypową. Jest to bowiem wywiad z człowiekiem, który zmarł w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym, jednak dane mu było powrócić do świata żywych. Z tej wyprawy poza granice życia cielesnego wraca z wiedzą, której nie ma żaden inny człowiek na Ziemi. To wiedza dotycząca naszego życia w przeszłości i przyszłości, to wiedza dotycząca naszego miejsca we Wszechświecie, to w końcu wiedza na temat naszej cielesności i duchowości. Tajemniczy rozmówca Michała Wancerza odpowiada na wiele pytań, które często sobie zadajemy. Nie będę zdradzał żadnej odpowiedzi. Tę książkę trzeba przeczytać.Zdaję sobie sprawę z tego, iż książka ta stać się może bestsellerem na całym świecie. Utrzymanie w tajemnicy tożsamości autora byłoby niemożliwe, a właśnie na tym w tej chwili zależy mi najbardziej.

- Tak, to prawda, rozmawialiśmy o tym, iż Pana tożsamość musi pozostać tajemnicą, lecz czy nie wydaje się Panu, że przez to wielu ludzi nie uwierzy w to, o czym za chwilę będzie Pan opowiadał? Czy nie przyszło Panu na myśl, że ta cała tajemniczość wokół Pana osoby przysporzy tylko negatywnych recenzji i opinii tej książce? Sam Pan powiedział, że zależy Panu, aby książka ta trafiła do jak największej liczby ludzi. A ludzie lubią dowody.

- Nie interesuje mnie to, czy ludzie uwierzą mi, czy też nie. Nie interesują mnie żadne, jak Pan to nazwał, negatywne recenzje. Takimi rzeczami przejmują się pisarze, którzy chcą zarobić na swojej książce, a pisanie jest ich pracą zarobkową. Ja na tej książce nie zamierzam zarabiać.

 Z doświadczenia wiem, że ci, którzy czekają i są gotowi na tę wiedzę, zapoznają się z nią, ocenią, zaakceptują lub odrzucą wedle swoich przekonań. Ci, którzy na nią nie są jeszcze gotowi, obrzucą tę książkę błotem. Bylibyśmy niepoprawnymi idealistami myśląc, że książka ta przysporzy nam, a właściwie Panu, jako autorowi, samych przyjaciół i zwolenników. Myślę, że stanie się wręcz odwrotnie.


awatar
anonimowy

12 grudzień 2014  o  09:22

Od czterech lat spisuję to co się wydarzyło w moim "życiu po życiu" ...gratuluje temu panu powrotu do nas na Ziemie ja tam byłem już dwa razy... Wspaniały świat ten NOWY świat... Może się spotkamy? będzie o czym wspominać... J. S.
awatar
anonimowy

8 grudzień 2014  o  08:19

Czy coś wiadomo kiedy książka ukaże się na półkach księgarni ? Czy będzie przed świętami?
z góry thx za odpowiedź.

9 pażdziernik 2014  o  02:57

witam, kiedy i gdzie można kupić książke???
awatar
anonimowy

21 pażdziernik 2014  o  12:03

Książka trafiła właśnie do druku. To kwestia kilku tygodni gdy pojawi się na półkach księgarni. E book powinien być dostępny w sprzedaży w ciągu następnych kilku dni.

~autor

13 listopad 2014  o  01:41

Czekam zatem nadal baaaardzo niecierpliwie. Dziękuje za odpowiedź.
awatar
anonimowy

17 grudzień 2014  o  05:15

Wprawdzie opóźniona z powodu wyborów, ale już jest. W imieniu swoim i wydawnictwa przepraszam za opóźnienie. Życzę miłej lektóry
~autor

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl