Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim – kolorowanka

Obrazek artykułu
Wojciech Filaber jest autorem dziesięciu niezwykłych opowieści dla dzieci, które zawarł w książeczce ,,Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim. Część II – kolorowanka”.Główni bohaterowie to urocze zwierzątka przeżywające niesamowite przygody. Każda historyjka opowiada o czymś innym i przedstawia rozmaite zdarzenia. Wśród postaci są Mała Rybka, Myszka, Królik i Lis, Mała Wiewiórka, Mały Miś, Kotka Lucy i wiele innych. Bajeczki są urocze, brak w nich przemocy, zawsze kończą się dobrze. Odsłaniają barwną część świata, tę, w której każdy mały bohater jest szczęśliwy i nic mu nie zagraża. Tutaj nawet rekin wydaje się niegroźny, a żyrafa w ZOO potrafi tańczyć! 


Każda z historyjek ma swój odpowiednik w języku angielskim. Dzięki temu dziecko może w łatwy i sympatyczny sposób przyswoić znajomość tego języka. Nauka poprzez zabawę jest jedną z najbardziej efektywnych – wiadomo to nie od dzisiaj. Oprócz tego wielką zaletą książeczki jest jej format: mowa tu o A4 w poziomie. To zdecydowanie ułatwia dziecku pokolorowanie ulubionych bohaterów. 


,,Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim. Część II – kolorowanka” to zbiorek, który warto polecić każdemu. Dziecko znajdzie tu dla siebie mnóstwo zabawy, zarówno w czytaniu, nauce, jak i kolorowaniu. To znakomita propozycja dla małego czytelnika, pragnącego miło i pożytecznie spędzić wolny czas.


Gdzie kupić książkę:

http://www.psychoskok.pl/produkt/historyjki-dla-dzieci-jezyku-polskim-angielskim-czesc-ii-kolorowanka

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl