Lidia Tasarz

Awatar użytkownika
Strona autora
Życie zaczyna się po… Tak naprawdę to życie zaczyna się każdego dnia rano, a na pewno nigdy nie jest za późno, żeby realizować swoje marzenia. Dowodem na to jest Lidia Tasarz, której pierwsza powieść - „Nić Ariadny” ukazała się w sierpniu 2017 roku.
Lidia Tasarz urodziła się i wychowała w Kruszwicy, niemal u podnóża Mysiej Wieży. Obecnie jednak mieszka w malowniczym domku w środku lasu, w niewielkiej wsi w okolicach Golubia-Dobrzynia. Mama, żona i nawet babcia - współwłaścicielka trzech psów i kota. Uwielbia dobrą, aromatyczną kawę (koniecznie z mlekiem), chociaż ostatnio preferuje mocną, gorzką herbatę, kokosowe słodkości, dobrą literaturę i muzykę. Pasjonatka nowinek technicznych, która niemal od zawsze pisała "do szuflady" - kiedyś tej w biurku, a ostatnio - tej wirtualnej. Jej debiutancka powieść „Nić Ariadny”, która w 2017 roku pojawiła się w księgarniach, to niesamowicie wciągająca i trzymająca w napięciu książka, od której nie sposób się oderwać, dopóki nie dotrzemy do samego końca. "Nić Ariadny" zaskakuje i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Pasjonująca historia, lekki styl i barwne postacie – to wszystko sprawia, że książka niemal „czyta się sama”.
W październiku 2018 ukazała się kolejna powieść - zupełnie inna, niż "Nić Ariadny". Powieść nosi tytuł "Cząstka pomarańczy" i jest skierowana głównie dla kobiet i dziewcząt. To taka "babska" książka o miłości i przyjaźni, jak mówi Autorka. Na pewno fanki Sagi Zmierzch sięgną po "Cząstkę pomarańczy" z sentymentem, a pozostałe czytelniczki znajdą w niej świetną współczesną opowieść o Kopciuszku - skromnej dziewczynie z Torunia, która dziwnym i niesamowitym zrządzeniem losu trafiła w sam środek show biznesu i to aż w Hollywood.
W listopadzie 2018 roku premierę miała trzecia powieść autorki. Ta wiadomość zapewne ucieszy tych, którzy polubili bohaterów "Nici Ariadny", bowiem powieść "Bez wyjścia" jest drugą częścią "Nici Ariadny". Poznajemy w niej dalsze losy Agaty i Konrada, którzy znów zostają wystawieni na niejedną próbę. Thriller, sensacja , miłość - i znów wiele zagadek, wiele pytań i poszukiwania odpowiedzi.

Książki autora

awatar
anonimowy

3 marzec 2017  o  12:15

Odkryłam powieść Pani Lidii dzięki wnikliwości mojej córki, to ona w sieci zauważyła jej stronę autorską . Wszystkie urywki "Nici Ariadny" przeczytałam. Czekam na ciąg dalszy, ale już w pachnącej okładce. Potwierdzam ,że powieść jest bardzo wciągająca i cały czas trzyma czytelnika w napięciu. Pozdrawiam Panią Lidię i życzę , aby realizowała swoje marzenia a nam czytelnikom jej książek dostarczała emocji . :)

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl