Zakończenie epickiej trylogii - DZIŚ PREMIERA!

Obrazek artykułu
Już dziś premiera najnowszej książki Angusa Watsona Tron z Żelaza, zakończenie epickiej trylogii, która nie schodzi z ust fanów na całym świecie!

Brytania, Rzym, Galia - w I wieku p.n.e.
Czas, w którym Brytania zdaję sobie sprawę z zagrożenia, jakie stanowi Imperium Rzymskie, ale rozłam istniejący wśród tamtejszych plemion powoduję, że w ogóle nie są przygotowani na inwazję Juliusza Cezara.
Pełna brutalnej akcji, błyskotliwego humoru, wyrazistych postaci, z którymi nie łatwo przyjdzie się rozstać. 

Polecam: miłośnikom fascynujących, krwawych, pełnych nieprzewidywalnej akcji i surowego klimatu powieści fantastycznych.
polacyniegesi.qs.pl

 Czas żelaza to wciągająca, wielowątkowa oraz pełna bohaterów z krwi i kości opowieść rozgrywająca się w drobiazgowo przedstawionym świecie.
INSIMILION

Wciągająca, z fabułą wypełnioną po brzegi. Kawał dobrej fantastyki.
LUBIMYCZYTAC.pl

Nie pozostaje mi nic innego, jak oczekiwać, że Fabryka Słów zdecyduje się na wydanie kolejnych tomów, a ja będę mogła ponownie zatopić się w ten świat. Niczego bowiem więcej nie może sobie życzyć recenzent, niż większej ilości tak wciągających książek.
Secretum

O KSIĄŻCE:
Legiony Cezara wyrąbały i wymordowały sobie drogę przez całą Galię, a teraz spoglądają łakomym okiem na leżącą za morzem Brytanię. W ich szeregach znajdują się zrodzeni z czarnej magii potworni legioniści. Armia Królowej Lowy musi stawić czoło nadciągającej inwazji, choć jej najlepszy dowódca nie żyje, a jej młoda druidka utraciła magiczną moc. Nad Brytami wisi widmo śmierci i niewoli, ale choć stoją w obliczu zagłady, królowa-wojowniczka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

BO KAŻDE IMPERIUM MA SWÓJ KRES!

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl