Jacek Piekara NECROSIS nowe wydanie

Obrazek artykułu
Już niebawem w księgarniach będziecie mogli znaleźć nowe wydanie książki NECROSIS Jacka Piekary.

JACEK PIEKARA „NECROSIS” PREMIERA 22 czerwca


O KSIĄŻCE

Jacek Piekara NECROSIS

„Necrosis” Jacka Piekary powraca w zupełnie nowej szacie graficznej.  Autorem okładki do nowego wydania zbioru opowiadań, jednego z najpoczytniejszych polskich autorów fantastyki, jest Dominik Broniek.


 Niewidoma mała księżniczka znajduje pocieszycielkę i opiekunkę w starej niani. Co się wydarzy, kiedy na królewski dwór przybędzie potężna czarodziejka — narzeczona jej ojca?


Fałszywy egzorcysta, trudniący się wyłudzaniem pieniędzy od naiwnych, zostaje wezwany do królowej podziemnego świata miasta Kloudobergen — złowrogiej mistrzyni zbrodni, nazywanej Panią. Do czego mają się przydać jego talenty?


Maltretowany przez ojca, wiejski chłopiec odkrywa tajemniczą jaskinię. Czy znajdzie w niej coś, co raz na zawsze odmieni jego życie?

Owładnięty żądzą rodowej zemsty arystokrata otrzymuje plany tajnego przejścia, które doprowadzi jego żołnierzy do samego serca wrogiego zamku. Jaką cenę trzeba będzie zapłacić za przysługi?


Opętana seksualnymi obsesjami piękna złodziejka i cmentarna hiena decyduje się popełnić straszliwe świętokradztwo. Kto wykorzysta jej zdolności, niewiedzę oraz chorobę?


Co łączy tych pięć szczególnych postaci?


 

ILUSTRACJE

 

Dominik Broniek 
Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl