Autohipnoza. Bliskie spotkania z samym sobą

| Dodano: 21 listopad 2022 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Skoncentruj się na podświadomości i zostań swoim własnym terapeutą!

Hipnoza to stan świadomości z udziałem skoncentrowanej uwagi i ze zmniejszoną percepcją bodźców peryferyjnych, czyli płynących z zewnątrz. Ta nieco tajemnicza, jednak powszechnie uznawana metoda znajduje zastosowanie m.in. w psychoterapii. Co ciekawe, każdego dnia, nie wiedząc o tym, nawet kilkukrotnie wchodzimy w trans hipnotyczny ― tuż przed zaśnięciem, po przebudzeniu, podczas słuchania ulubionej muzyki. Kojarzysz ten przyjemny stan, prawda?

Autohipnoza z kolei to bazujący na hipnozie, kompletny system autoterapeutyczny pozwalający między innymi:

Uzdrowić swoje emocje
Wyeliminować stres
Przepracować trudne momenty z przeszłości
Odbudować relację z samym sobą
Dawać sobie wspierające sugestie
Poprawić koncentrację
I o wiele, wiele więcej....

W autohipnozie najlepsze jest to, że z właściwym przewodnikiem można się jej dość łatwo nauczyć i skutecznie stosować w momentach, których potrzebujemy pomocy. Chcesz spróbować?

Nim sięgniesz po tę książkę...

Pamiętaj - nikt nie zna Cię lepiej, niż Ty sam, więc nikt nie pomoże Ci skuteczniej od Ciebie!

Źródło: https://sensus.pl/ksiazki/autohipnoza-bliskie-spotkania-z-samym-soba-piotr-matejuk,autohi.htm ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Autohipnoza. Bliskie spotkania z samym sobą"

Opinia

Awatar użytkownika

Piotr Matejuk w książce Autohipnoza. Bliskie spotkania z samym sobą bezpiecznie prowadzi czytelnika do pełnego zrozumienia i doświadczenia autohipnozy. Za pomocą prostych, skutecznych ćwiczeń możemy nauczyć się wykorzystywać autosugestię i siłę naszej nieświadomości do tworzenia trwałych, pozytywnych zmian we wszystkich aspektach naszego życia.


Hipnoterapeuta i nauczyciel hipnoterapii Piotr Macejuk jest mistrzem w sztuce i nauce hipnozy, który uważa, że autohipnoza jest niezbędnym narzędziem dla osób pragnących w pełni wykorzystać swój potencjał na wszystkich poziomach – fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym. Autohipnoza jest najczęściej stosowana podczas medytacji, aby pomóc w radzeniu sobie ze stresem. Podręcznik zawiera proste do wykonania ćwiczenia, które można zrobić w zaciszu własnego domu. Im więcej robisz, tym więcej odkryjesz, że możesz zrobić. 


Ta książka może być jest kluczem do odblokowania kreatywności, skupienia energii i zrozumienia siebie. Może być bardzo skutecznym sposobem na zmianę niektórych aspektów nawyków, zachowań lub osobowości, które stwarzają wyzwania w naszym życiu. To również sposób na naukę koncentracji, motywowania się, bycia bardziej świadomym siebie i najlepszego wykorzystania wrodzonych umiejętności.


http://autorzy365.pl/skoncentruj-sie-na-podswiadomosci-i-zostan-swoim-wlasnym-terapeuta_a7229

29 listopad 2022 16:16

Nowa opinia

Recenzje dla: "Autohipnoza. Bliskie spotkania z samym sobą"

Skoncentruj się na podświadomości i zostań swoim własnym terapeutą

Podczas gdy niektórzy mogą używać różnych metod, aby zidentyfikować i zmienić te podświadome myśli, wiele osób musi wejść głęboko w umysł za pomocą autohipnozy, aby naprawdę zająć się i zmienić myślenie. Nasza  podświadomość jest jak ogromny bank pamięci. Trwale przechowuje wszystko, co kiedykolwiek nam się przydarzyło, a jej pojemność jest praktycznie nieograniczona. Nasza podświadomość jest potężną siłą, która ma wpływ na całe nasze życie. Nasze wybory, decyzje, motywacje, zachowanie, relacje...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl