Skoncentruj się na podświadomości i zostań swoim własnym terapeutą

Okładka
Głęboko w naszej podświadomości większość z nas ma zinternalizowane lęki, przekonania i blokady mentalne, które kontrolują nasze codzienne myśli i zachowania bardziej, niż zdajemy sobie z tego sprawę.


Podczas gdy niektórzy mogą używać różnych metod, aby zidentyfikować i zmienić te podświadome myśli, wiele osób musi wejść głęboko w umysł za pomocą autohipnozy, aby naprawdę zająć się i zmienić myślenie.


Nasza  podświadomość jest jak ogromny bank pamięci. Trwale przechowuje wszystko, co kiedykolwiek nam się przydarzyło, a jej pojemność jest praktycznie nieograniczona. Nasza podświadomość jest potężną siłą, która ma wpływ na całe nasze życie. Nasze wybory, decyzje, motywacje, zachowanie, relacje z innymi. W podświadomości zapisane są myśli, emocje, wspomnienia, przekonania. Warto uzmysłowić sobie, jak potężna  jest moc podświadomości. W ciągu ostatnich kilku lat zaczęto używać autohipnozy, aby zaprogramować naszą podświadomość, by móc uzdrawiać emocje, eliminować stres, nauczyć się dążyć do celu, przepracować zwłaszcza trudne momenty z przeszłości i co ważne dawać sobie wsparcie.


Piotr Matejuk w książce Autohipnoza. Bliskie spotkania z samym sobą bezpiecznie prowadzi czytelnika do pełnego zrozumienia i doświadczenia autohipnozy. Za pomocą prostych, skutecznych ćwiczeń możemy nauczyć się wykorzystywać autosugestię i siłę naszej nieświadomości do tworzenia trwałych, pozytywnych zmian we wszystkich aspektach naszego życia.


Hipnoterapeuta i nauczyciel hipnoterapii Piotr Macejuk jest mistrzem w sztuce i nauce hipnozy, który uważa, że autohipnoza jest niezbędnym narzędziem dla osób pragnących w pełni wykorzystać swój potencjał na wszystkich poziomach – fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym. Autohipnoza jest najczęściej stosowana podczas medytacji, aby pomóc w radzeniu sobie ze stresem. Podręcznik zawiera proste do wykonania ćwiczenia, które można zrobić w zaciszu własnego domu. Im więcej robisz, tym więcej odkryjesz, że możesz zrobić. 


Ta książka może być jest kluczem do odblokowania kreatywności, skupienia energii i zrozumienia siebie. Może być bardzo skutecznym sposobem na zmianę niektórych aspektów nawyków, zachowań lub osobowości, które stwarzają wyzwania w naszym życiu. To również sposób na naukę koncentracji, motywowania się, bycia bardziej świadomym siebie i najlepszego wykorzystania wrodzonych umiejętności.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl