Opinie o książce: "Autohipnoza. Bliskie spotkania z samym sobą"

Okładka
Skoncentruj się na podświadomości i zostań swoim własnym terapeutą! Hipnoza to stan świadomości z udziałem skoncentrowanej uwagi i ze zmniejszoną percepcją bodźców peryferyjnych, czyli płynących z zewnątrz. Ta nieco tajemnicza, jednak powszechnie uznawana metoda znajduje zastosowanie m.in. w psychoterapii. Co ciekawe, każdego dnia, nie wiedząc o tym, nawet kilkukrotnie wchodzimy w trans hipnotyczny ― tuż przed zaśnięciem, po przebudzeniu, podczas słuchania ulubionej muzyki. Kojarzysz ten przyjemny stan, prawda? Autohipnoza z kolei to bazujący na hipnozie, kompletny system autoterapeutyczny pozwalający między innymi: Uzdrowić...

Opinia

Awatar użytkownika
Fajne Książki Do Czytania

Piotr Matejuk w książce Autohipnoza. Bliskie spotkania z samym sobą bezpiecznie prowadzi czytelnika do pełnego zrozumienia i doświadczenia autohipnozy. Za pomocą prostych, skutecznych ćwiczeń możemy nauczyć się wykorzystywać autosugestię i siłę naszej nieświadomości do tworzenia trwałych, pozytywnych zmian we wszystkich aspektach naszego życia.


Hipnoterapeuta i nauczyciel hipnoterapii Piotr Macejuk jest mistrzem w sztuce i nauce hipnozy, który uważa, że autohipnoza jest niezbędnym narzędziem dla osób pragnących w pełni wykorzystać swój potencjał na wszystkich poziomach – fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym. Autohipnoza jest najczęściej stosowana podczas medytacji, aby pomóc w radzeniu sobie ze stresem. Podręcznik zawiera proste do wykonania ćwiczenia, które można zrobić w zaciszu własnego domu. Im więcej robisz, tym więcej odkryjesz, że możesz zrobić. 


Ta książka może być jest kluczem do odblokowania kreatywności, skupienia energii i zrozumienia siebie. Może być bardzo skutecznym sposobem na zmianę niektórych aspektów nawyków, zachowań lub osobowości, które stwarzają wyzwania w naszym życiu. To również sposób na naukę koncentracji, motywowania się, bycia bardziej świadomym siebie i najlepszego wykorzystania wrodzonych umiejętności.


http://autorzy365.pl/skoncentruj-sie-na-podswiadomosci-i-zostan-swoim-wlasnym-terapeuta_a7229

29 listopad 2022 16:16

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl