Zbliżają się jubileuszowe Targi Dobrych Książek

Obrazek artykułu
Dokładnie 1 grudnia rozpoczną się jubileuszowe, 25. Targi Dobrych Książek w Hali Stulecia. Organizatorzy jak zawsze przygotowali bogaty, różnorodny program.

Wrocławskie Targi Dobrych Książek z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem.  Rosnąca ilość wydawców uczestniczących w Targach, bogaty program obejmujący spotkania z autorami i ilustratorami, panele dyskusyjne i warsztaty, przyciągają Czytelników.


Tegoroczne, jubileuszowe Targi zapowiadają się wyjątkowo. Dla zwiedzających wstęp będzie bezpłatny. W dniach od 1 do 4 grudnia w Hali Stulecia na odwiedzających czekać będą stoiska przygotowane przez wystawców z całej Polski.

 

Program obejmuje panele dyskusyjne, warsztaty oraz spotkania z autorami i ilustratorami. Czytelnicy będą mogli osobiście poznać ponad stu autorów, którzy zapowiedzieli swój udział w imprezie. Już dziś z całą pewnością wiadomo, że pojawi się: Marek Krajewski, Paweł Smoleński Tomasz Zimoch, Adam Wajrak, Tadeusz Rolke, Wojciech Malajkat, Marek Kamiński, Aleksander Doba, Jan Bralczyk, Jan Miodek, Ewa Błaszczyk, Barbara Gawryluk, Angelika Kuźniak, Magdalena Budzińska, Konrad Piskała, czy Tomasz Potkaj.

 

Pierwszego dnia targów  poznamy również Książkę Roku 2016 - laureata jedynego w Polsce konkursu edytorskiego Pióro Fredry.  W połowie miesiąca na stronie www.domliteratury.wroc.pl  zostanie również opublikowany szczegółowy program targów.


Godziny otwarcia 25. Wrocławskich Targach Dobrych Książek. Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1


1 grudnia (czwartek) 12.00-18.00

2 grudnia (piątek) 10.00-19.00

3 grudnia (sobota) 10.00-19.00

4 grudnia (niedziela) 10.00-16.00

 

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl