25. Wrocławskie Targi Dobrych Książek

Obrazek artykułu
Już dziś wiadomo, że 25. Wrocławskie Targi Dobrych Książek odbywać będą się w dniach od 1 do 4 grudnia. Zainteresowani uczestnictwem do końca października muszą nadesłać zgłoszenia.

Niewiele osób latem rozmyśla co będzie robić zimą, ale jeżeli pragnie się uczestniczyć w targach książki należy poczynić przygotowania. Jubileuszowe, 25. Wrocławskie Targi Dobrych Książek obędą się w dniach od 1 do 4 grudnia 2016 roku w Hali Stulecia (ul. Wystawowa 1). Zainteresowani udziałem mają czas do 31 października, by nadesłać swe zgłoszenie uczestnictwa w Targach. Dokładnie tego samego dnia mija również termin przyjmowania zgłoszeń na Konkurs na Najlepszą Książkę Roku PIÓRO FREDRY 2016.


Więcej informacji i niezbędne do wypełnienia dokumenty znajdują się na stronie: http://www.domliteratury.wroc.pl/articles/article/13/zgloszenia_na_25._wroclawskie_targi_dobrych_ksiazek


Organizatorem Wrocławskich Targów Dobrych Książek oraz Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży DOBRE STRONY jest Wrocławski Dom Literatury - nowa instytucja kultury, która powstała z połączenia Biura Wrocławskich Promocji Dobrych Książek oraz Wydawnictwa Warstwy. 

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl