Wrocławskie Targi – rekordowa frekwencja

Obrazek artykułu
4 grudnia zakończyły się jubileuszowe, 25. Wrocławskie Targi Dobrej Książki. Wiadomo już, że podczas tegorocznej edycji padł rekord frekwencji.

Wrocławskie Targi Dobrej Książki z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, dlatego można było przewidzieć, iż jubileuszowa, 25. edycja stanie się niezapomnianym świętem literatury. W ubiegłym roku WTK odwiedziło, aż  50 tys. osób, tym razem organizatorzy szacują , że targi odwiedziło miedzy  58 a 63 tys. osób.


Jak powiedziała Anna Morawiecka, dyrektor Wrocławskich Targów Dobrych Książek - Szacujemy, że odwiedziło nas między 58 a 63 tys. osób…Wydawcy w większości są zadowoleni i dlatego możemy przyjąć, że mamy kolejny sukces, a w zeszłym roku było około 50 tys. osób. Najważniejsze i najczęściej powtarzane pytanie to czy Targi w przyszłym roku odbędą się w tym samym miejscu, co zdecydowanie potwierdzamy.


Jubileuszowe 25. Wrocławskie Targi Dobrych Książek po raz pierwszy odbyły się w Hali Stulecia. Udział w wydarzeniu wzięło ponad 150 wystawców. Rosnąca ilość wydawców, którzy chcą uczestniczyć w targach z pewnością wynika ze zmiany miejsca. Jak oceniła Anna Morawiecka -  mamy do dyspozycji nie tylko płytę główną, która liczy 1400 m kw, ale też obszerne kuluary w Hali Stulecia, więc jest to miejsce bardzo rozwojowe.


Honorowy patronat nad Targami objęła Agata Kornhauser-Duda, małżonka prezydenta RP.Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl