Dobra książka. Wege przepisy dla dzieciaków i dorosłych

| Dodano: 14 lipiec 2022 | Dodana przez: Agnieszka Kusiak

Share

Okładka

Twoja ocena

Wege przepisy dla dzieci i rodziny!
To książka o prostym jedzeniu i gotowaniu na luzie. Nie trzeba nikogo przekonywać, że warto jeść zdrowo. Wiemy, że najlepiej kupować lokalnie i w kuchni podążać za rytmem wyznaczonym przez naturę. Ale w praktyce okazuje się, że to nie takie proste. Zakupy, gotowanie, codzienny pośpiech – jak wszystko pogodzić? Marysia Przybyszewska przygotowała zestaw przepisów m.in. na śniadania, lunche i obiady, które są proste i zdrowe. A przede wszystkim - pyszne.

Źródło: https://wydawnictwocyranka.pl ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Dobra książka. Wege przepisy dla dzieciaków i dorosłych"

Opinia

Awatar użytkownika


Samo czytanie „Dobrej książki” przyprawia o zawrót głowy. Tkwisz z nosem w książce która sprawia, że roisz o ociekających smakiem „gotowcach”. Trudno się uwolnić. Ale nie tylko dlatego, że zdjęcia i rysunki! Nie! Nagle bowiem okazuje się, że to jest sztuka, którą potrafisz wykonać. Sam sobie serwujesz (na na półmisku) fanfary zwycięstwa., to twoje osiągnięcie, twój kulinarny sukces. Do tego dochodzi satysfakcja i zdrowie. „Dobra książka” podpowiada ci menu na każdy dzień. Dzisiaj jest niedziela, a ty już chciałbyś by był piątek, bo planujesz zrobić drożdżówki z owocami. I zanim skończysz czytać odkryjesz, że krzątasz się po kuchni i wolną ręką wyciągasz z szuflady pojemniki na jutro.

Ta książka bawi się zmysłami, żongluje smakami. To przygoda, która ma za każdym razem inny finał. Jak bajka. Każdy przepis zaczyna się podobnie, lecz koniec zawsze jet nieprzewidywalny.cała na stronie: http://autorzy365.pl/dobra-ksiazka-wege-przepisy-dla-dzieciakow-i-doroslych_a7100

14 lipiec 2022 10:14

Nowa opinia

Recenzje dla: "Dobra książka. Wege przepisy dla dzieciaków i dorosłych"

Dobra książka. Wege przepisy dla dzieciaków i dorosłych

Ten zagadkowy i nic nie mówiący tytuł nie zdradza tego, o czym ona jest. A to książka o kulinariach w dużym gronie – i nie tylko. I choć na półkach księgarń widać dużo książek o gotowaniu, wszystkie piękne i kuszące samą już okładką, to ta jest na swój sposób wyjątkowa. Wydawnictwo Cyranka stanęło na wysokości zadania i sięgnęło wysoko postawionej sobie poprzeczki. Wielkość, ciężar, kolorystyka, dopracowanie w każdym szczególe, a co najzabawniejsze, jeszcze nic z niej nie ugotowałam, nie powąchałam...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl