Miłość w różnych odsłonach

| Dodano: 23 kwiecień 2020 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Tomik skierowany nie tylko do osób dorosłych, ale również do dzieci i młodzieży. Mówiący o najważniejszym z uczuć – o miłości. Utwory przedstawiają każdy jej rodzaj od miłości chrześcijańskiej do Boga poprzez miłość do dzieci, rodziców, przyrody, patriotyzmu, a nawet własnych zainteresowań. Nie każdy ma szansę doznać takiej impresji i rozemocjonowania, a odgrywa ono bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka. Miłość dowartościowuje, uskrzydla i wyróżnia, z nią wszystko wydaje się łatwiejsze i do zdobycia.

Autorka w swoich utworach za pośrednictwem grona pedagogicznego i rodziców przekazuje i tłumaczy młodemu pokoleniu jak cenną i szlachetną wartością jest uczucie miłości. To na starszym pokoleniu spoczywa obowiązek wpajania odpowiednich zasad moralnych i etycznych, dzieciom i młodzieży, które są przyszłością naszego narodu i całego świata.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/milosc-w-roznych-odslonach_p1131 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Miłość w różnych odsłonach"

Opinia

Awatar użytkownika


Jest to wyjątkowy zbiór pieśni i wierszy, przedstawiający miłość o jakiej uczymy się od małego. Przez tą rodzicielska do najbliższych osób, po miłość do przyrody, Ojczyzny, kończąc na miłości Bożej.

Urzekł mnie bardzo wiersz,, Największy Dar Boży''. Autorka pięknie opisuje miłość Boża i to jakie daje nam owoce. Sprawia, że się chwilę zastanawiamy nad tym jak bardzo jesteśmy wierni dla Boga, przynajmniej ja miałam takie odczucia. Kolejny wiersz który skradł moje serce to ,,Dumna, Niepodległa'' jest to wiersz o naszej Ojczyźnie, o tym jak przodkowie walczyli o Polskę, słowa są tak pięknie dobrane ze wprawiają nas w głęboką zadumę.

Kilka pieśni takich jak np pieśń o Dożynkach gdzie Autorka wspomina czasy błogiego dzieciństwa na wsi, w miejscowości gdzie się wychowała i do której należy jej serce, też są na swój sposób piękne. Bardzo podoba mi się również nawiązanie w wierszach do kultury, wakacji i pięknej przyrodzie za co powinniśmy być wdzięczni Bogu. Myślę że ten zbiór spodoba się niejednej osobie i skradnie choć kilkoma wierszami, pieśniami serduszko tak jak mi.Niektore wiersze choć tak proste, są moim zdaniem naprawdę godne uwagi Gorąco polecam miłośnikom poezji.

https://www.instagram.com/p/CAVTxzdh_-T/

19 maj 2020 09:31

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl