Szukając jutra

| Dodano: 15 pażdziernik 2013 | Dodana przez: Judyta Aleksandra Niemiec

Share

Okładka

Twoja ocena

Damian - główny bohater powieści „Szukając Jutra” - całe życie zmaga się z przeciwnościami losu. Apogeum kryzysu w życiu Damiana nastąpiło w momencie utraty najdroższej mu wówczas osoby – brata, którego tak naprawdę kochał. Mimo młodego wieku szuka ukojenia w alkoholu. Nie potrafiąc poradzić sobie z problemami, które go przerastają chce skończyć ze swoim życiem, jednak los bywa zwodniczy i zamiast śmierci bohater książki na wojnie znajduje miłość, zakochuje się w młodej pięknej Afrykance o imieniu Alu. Po krótkim czasie Damian i jego ukochana zostają rozdzieleni, ponieważ żołnierz musi jechać z misja w inny zakątek świata. Po wypełnieniu obowiązku służby wojskowej wraca do Mali, aby odnaleźć Alu. Gdy to jednak nie powiodło się, wpada w rozpacz. Po raz kolejny nie potrafi się odnaleźć w rzeczywistości. Szuka zapomnienia i czegoś, co wypełni jego pustkę po ponownej stracie ukochanej osoby.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/szukajac-jutra_p277 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Szukając jutra"

Opinia

Całkiem fajna książka obyczajowa

Awatar użytkownika

Wciągająca, nieźle rozgrywa się akcja.  Może trochę za dużo opisów dzieciństwa, chyba że autor chciał wyrazić w ten sposób problemy bohatera. Alkohol jaki jest obecny w tej opowieści jest tylko szczytem góry problemów, jakie przeżywa ten młody człowiek. Miłość pomaga stanąć na nogi, szkoda że tylko na chwilę. Bo bohater boryka się z innymi problemami - i tu już nie chodzi o alkohol. Polecam, niech każdy przeczyta i dostrzeże problemy z jakimi borykają się ludzie.

31 marzec 2014 20:06

Opinia

Chwytająca za serce

Awatar użytkownika

Bardzo podobała mi się ta książka,  opisuję problematykę społeczeństwa, o której często ludzie nie chcą słuchać. Takim problemem są uzależnienia w tym także alkoholizm. Nie tylko samego bohatera, ale także jego rodziny. Dzieciństwo, dorastanie i życie dorosłe bohatera to nie tylko walka ze słabościami, ale także okres uniesień miłosnych. Zachęcam wszystkich do przeczytania, a szczególnie tych, którzy nadużywają alkoholu, że można żyć inaczej.

24 marzec 2014 12:07

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl