Wywiad z Barbarą Mariolą Durą

Obrazek artykułu
Wywiad ze znawczynią prawa przyciągania Barbarą Mariolą Durą, która zechciała zdradzić wszystkim jeden ze sposobów na walkę ze złymi myślami, które niepotrzebnie zatruwają nam życie.

Poznając bliżej Barbarę Mariolę Durę nie można, nie przyznać, że chciałoby się mieć taką szefową lub chociaż bliskiego doradcę. Na całe szczęście choć nie istnieje takowa możliwość zyskujemy okazję aby korzystać z wiedzy oraz doświadczenia autorki dzięki jej książkom.1.                  A.J: Czytelnicy poznali Panią jako autorkę zdradzającą tajniki prawa przyciągania, wiemy także, że jest Pani właścicielem firmy zajmującej się finansami, a czy zechciałaby Pani zdradzić czytelnikom jaka Barbara Mariola Dura bywa na co dzień? Jest prawdziwą bizneswoman, która pokonuje wszelkie bariery, drapieżną kobietą ukrytą w delikatnym ciele czy może całkiem zwyczajną przedstawicielką płci pięknej, która potrafi mądrze wykorzystać zdobywaną wiedzę itp. …? 

 

B.M.D: Jaka bywam na co dzień? Na pewno nie jestem drapieżną kobietą , nigdy taką nie byłam. W biznesie nie stawiam na wyścig szczurów, gdyż to po pierwsze nie moja bajka, po drugie preferuję spokój i sympatyczną atmosferę . Dlatego w mojej firmie jest bardzo przemiły nastrój i przyjazny klimat. Jak w każdym biznesie zdarzają się u nas  nerwowe sytuacje, wprawdzie bardzo rzadko. Moi współpracownicy kochają prawo przyciągania więc wszelkie problemy przechodzą bez większego bólu. Ogólnie ująć biznesie oprócz w/w  jestem stanowcza, konkretna i szybko podejmuję decyzję. W życiu prywatnym, uśmiechnięta ciepła i otoczona miłością.

 

 

2.                  A.J: Ponieważ Pani książka „Zdrowe myśli, zdrowe życie” jest fantastyczną, motywującą do zmiany lekcją, nie można nie zapytać czy chęć pomagania innym i dzielenia się własnymi doświadczeniami wyzwoliła potrzebę pisania?

 

B.M.D. Odkąd pamiętam nie przeszłam obojętnie od osoby potrzebującej. Tak jest do dziś . Kocham ludzi i dla nich piszę. Może komuś moja wiedza się przyda. A może i da coś więcej Moim marzeniem jest raj na ziemi i szczęśliwi ludzie.

 

3.                  A.J: Doskonale zdaje sobie Pani sprawę ze szkodliwości przekonań oraz wie jak posługiwać się prawem przyciągania ale wiemy, że wiele osób wychodzi z założenia, że życia zmienić się nie da i nie próbuje nic z tym zrobić. Jakimi słowami zachęciłaby Pani takie osoby do zmiany nastawienia i może sięgnięcia  po książkę „Zdrowe myśli, zdrowe życie”?


B.M.D: Sęk w tym ,że ja staram się nikogo nie przekonywać do swojego zdania. To jest skomplikowany proces. Nie ma od razu. Jeśli człowiek coś chce zmienić w swoim życiu , zacznie tak jak ja poszukiwania. Można zacząć od mojej książki, a później stopniowo pogłębiać swoją wiedz . Znam wiele osób , które „ćwiczą” zmianę myśli z bardzo ciekawym rezultatem. Moja pierwsza książka już odmieniła życie wielu osobom więc pewnie warto poznać tę drugą.

 

4.                  A.J: Musimy także zapytać czy miewa Pani chwile słabości i zwątpienia oraz jak sobie z nimi radzi?


B.M.D: Oczywiście mam, jak każdy z nas. Ale są to jedynie chwilowe słabości czy stresy. Ponieważ mam świadomość jak myśli człowieka działają na niego samego i jak mogą doprowadzić do poważnych stresów kładę szczególny nacisk właśnie na nie. Kiedyś sobie buszowały swobodnie w mojej głowie , teraz już im na to nie pozwalam. Gdy pojawia się zła myśl, spowodowana jakimś stresem natychmiast rozwiązuję problem. Mam wiele sposobów ale na ten moment podam jeden. Od którego ja sama zaczynałam. Kiedy dopada nas stres, a co za tym idzie negatywne myślenie ciało zaczyna natychmiast reagować. Wzmożone tętno, szybki oddech, pocenie się itp..itd. Jeśli nie mamy świadomości tych złych myśli pogłębiamy stres znowu negatywnym myśleniem . Dopisujemy do sytuacji „czarne  scenariusze „i jesteśmy ugotowani. Najlepszym sposobem, kiedy dopiero zaczynamy prace z myślami jest rozpisanie wszystkiego co nam chodzi po głowie. Zadajemy sobie kilka pytań. Czego się boję? Co wywołało stres? Jakie są najgorsze skutki danej sytuacji? Co może nas spotkać? Następnie, po wypisaniu tego całego horroru,  wypisujemy wszystkie możliwe wyjścia z danej sytuacji. Ja po takim rachunku sumienia spalałam kartkę. Co ciekawe, po takim ćwiczeniu wszystkie makabryczne myśli znikają z naszej głowy. Zobaczyliśmy sytuację i mamy jej pełny obraz. Myśl już nie goni myśli. A makabryczne zakończenia sytuacji spisane na kartce są tak nie wiarygodne ,że podświadomość szybko je odrzuci. No chyba ,że ją zmusimy Wtedy zostają te pozytywne . Jeśli jednak jest sytuacja , której rozwiązać nie możemy ,mamy następny plus. Nie mielimy jej na okrągło w głowie tylko po prostu jesteśmy  z nią pogodzeni. Ćwiczyłam w ten sposób bardzo często i systematycznie. Na ten moment analizuję za i przeciw w głowie i w ten sposób szybko pozbywam się wszystkich negatywnych spraw. To tylko kwestia cierpliwości i systematycznych ćwiczeń. Podświadomość w końcu zacznie pracować na naszą korzyść. Aby było jasne podświadomość uważa ,że zawsze pracuje na naszą korzyść.  Jeśli myślimy negatywnie , ona czując nasze podejście rozumie ,że nam jest bardzo dobrze z negatywnymi myślami wiec robi wszystko, abyśmy dostawali od życia jak najwięcej negatywnych sytuacji :) Trzeba uważać właśnie na to co się myśli.

 

5.         A.J: Oczywiście nie można nie zapytać czy istnieje pomysł na kolejną książkę?


B.M.D: Tak. Mam pomysł na następną książkę . Już ją zaczęłam . Książka jak poprzednie pisana jest pod kątem miłości do ludzi . Temat niestety jest ciężki i bardzo złożony. Mity na temat zdrowia i obalanie ich. Świadomość ludzi rośnie z dnia na dzień. Chcę to zebrać w całość i przekazać światu.


6.         A.J: Zakańczając pozostaje zapytać czego życzyć kobiecie zdolnej okiełznać prawo przyciągania?


B.M.D: To chyba najtrudniejsze pytanie :) Miłość, zdrowie, pieniądze, szczęście i wspaniałych ludzi mam wokół siebie i za to dziękuję każdego dnia . Może tak aby przyciągnąć ….. dziękuję i proszę o więcej :)

awatar
anonimowy

21 maj 2017  o  07:52

i zmarła :(

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl