„Zdrowe myśli, zdrowe życie" z pomocą Barbary Marioli Dury

Obrazek artykułu
Bardzo prawdopodobne, że po lekturze dojdziemy do wniosku, że rozwiązania naszych problemów były bliżej niż moglibyśmy się spodziewać. Pozostanie więc, odrzucając ciężary wczoraj z podniesioną głowa wyruszyć w kierunku jutra.

Każdy przed samym sobą powinien spróbować odpowiedzieć na pytanie, jak często powtarza frazy typu: nie jestem wstanie zmienić mojego życia, bez względu na starania, każdy krok kończy się porażką, zawsze mam pod górkę, gdyby ktoś spróbował się ze mną zamienić zrozumiałby jak mi ciężko itp. …


Na całe szczęście skłonność do narzekania, pesymistyczne nastawienie do życia czy poczucie beznadziei, nie jest nieuleczalną chorobą lecz stanem umysłu z którym można sobie poradzić. Barbara Mariola Dura z całą pewnością może wskazać nam właściwą drogę, i dowieść, że zaczynając od małych, niepewnych kroczków, można skończyć jako wytrwały maratończyk zamierzający pewnie stanąć na podium satysfakcjonującego życia.


Sekret autorki polega na tym, że prócz daru pisania wnikliwie poznała prawo przyciągania, a swą wiedzę wykorzystała w życiu by pozwolić na nowo rozkwitnąć przeżywającej kryzys firmie oraz sobie. Dziś po latach doświadczeń Barbara Mariola Dura chce dzielić się swymi spostrzeżeniami, ponieważ doskonale wie, że zdrowe myśli oznaczają zdrowe życie.


W zasadzie nie podlega dyskusji, że książka „Zdrowe myśli, zdrowe życie” jest wstanie nam pomóc, o fakcie jak bardzo, mniej lub bardziej świadomie sami potrafimy utrudniać sobie egzystencje napisano przecież już wiele znaczących pozycji. Żadne nawet wielotomowe dzieło odnosząca się do tej tematyki nie będzie jednak wstanie nam pomóc, jeśli nie zechcemy zajrzeć do środka. Tym razem zyskujemy szanse by wsłuchać się w rady praktyka, który sprawdził jak należy burzyć mur wybudowany latami z przekonań i wykorzystać siłę przyciągania.


Bardzo prawdopodobne, że po lekturze dojdziemy do wniosku, że rozwiązania naszych problemów były bliżej niż moglibyśmy się spodziewać. Pozostanie więc, odrzucając ciężary wczoraj z podniesioną głowa wyruszyć w kierunku jutra.

 


 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl