Zmieniając myśli zmieniasz życie

| Dodano: 16 styczeń 2015

Share

Okładka

Twoja ocena

Zdrowie wydaje się nam czymś oczywistym do czasu , kiedy na naszej drodze stanie choroba. Tak jak zdrowie jest czymś naturalnym , tak choroba jest stanem nabytym dlatego też nie ma powodów do obaw . Wszystko co jest nabyte można zmienić , a wtedy zostaje nam to co jest naturalne czyli zdrowie i szczęście . Gdy na Twojej drodze stanie jakikolwiek dyskomfort emocjonalny czy po prostu nieszczęście jest dla to Ciebie tylko wskazówka ,że należy coś zmienić w życiu . Ta książka skierowana jest do wszystkich , którym na drodze stanął zły stres czy nerwica. Znajdziesz w niej liczne porady i wskazówki jak małymi ale pewnymi kroczkami wyjść ze stresu czy nerwicy . Przeanalizujemy wspólnie dlaczego w naszym życiu dzieje się nie zawsze tak jak byśmy tego chcieli. Książka oparta jest na osobistych doświadczeniach lub doświadczeniach innych osób. Zrozumienie choroby i traktowanie jej jako szansy na zmianę życia na lepsze przynosi olbrzymie korzyści. Jeśli zrozumiesz ,że przez swoje myśli sam sobie zaserwowałeś jakieś nie powodzenie czy chorobę dojdziesz szybko do wniosku ,że również przez myśli możesz zmienić swoje życie na lepsze. Nikt inny tylko Ty masz w sobie moc , która może zmienić wszystko . Wybór należy do Ciebie . I

Dostępna w

Opinie o: "Zmieniając myśli zmieniasz życie"

Opinia

:)

Awatar użytkownika

Książki niestety nie czytałam, ale zdążyłam poznać jej autorkę. To pozytywnie zakręcona osoba, bardzo ciepła i szalenie miła. Książka musi być bardzo interesująca :)

16 styczeń 2015 12:19

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl