Targi Książki w Kędzierzynie-Koźlu

Obrazek artykułu
Targi Książki Nad Odrą. Kędzierzyn-Koźle 2019! odbędą się w Kędzierzynie-Koźlu w dniach 29-30 maja pod namiotami wystawienniczymi na Placu Rady Europy przed Urzędem Miasta Kędzierzyn-Koźle. Dwudniowe wydarzenie obejmuje targi, spotkania autorskie, warsztaty, akcję „Płynne Czytanie” oraz widowisko słowno-muzyczne zatytułowane „Sny powstańców”.

Głównym celem imprezy jest promowanie czytelnictwa, książki wyróżniającej się pod względem walorów literackich, edukacyjnych i edytorskich oraz dotarcie z ofertą wydawniczą do szerokiego grona odbiorców miasta Kędzierzyna-Koźla i regionu. Organizatorem Targów jest Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu. Udział w Targach jest bezpłatny.


W ramach współpracy organizatorzy oferują wystawcom bezpłatną powierzchnię wystawienniczą, promocję w lokalnych i wojewódzkich mediach oraz poczęstunek. Zapewniają też bezpłatny dostęp do mediów i Wi-Fi.


W Targach mogą brać udział Wydawnictwa oraz inne instytucje o charakterze wydawniczo-dystrybucyjnym, placówki edukacyjne, instytucje kultury i organizacje pozarządowe o profilu społecznym i kulturalnym.


Wydawcy proszeni są o zapoznanie się z regulaminem oraz przesyłanie formularzu zgłoszenia na adres: targi@mbpkk.pl do 28 lutego. Regulamin i formularz są dostępne na stronie: https://mbpkk.pl/targi-ksiazki-nad-odra-2019


Kontakt: andra Golemo, Dział Instrukcyjno-Promocyjny, tel. 77 4823780 wew. 29

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Rynek 3, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, tel./fax 77 4823742, 77 4823780, www.mbpkk.pl

 

[źródło: rynek-ksiazki.pl]

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl