Miłość‡ jest procesem, Miłość‡ jest Drogą, Miłość‡ jest Bogiem

Obrazek artykułu
Miłość‡ jest procesem, Miłość‡ jest Drogą, Miłość‡ jest Bogiem, którego poznajemy w sobie.

Tak odkrywamy Boską…Seksualność, seksualność‡pozbawioną… egotycznych zachowań„ i zachcianek. Wybierając doświadczanie na Ziemi zdecydowaliśmy się™przejść‡ przez człowieczeństwo, aby zobaczyć‡czym jest pełnia boskości. Jak zaliczyć‡ten etap? Jak przygotować‡ się™ do egzaminu z naszych ziemskich nauk? W książce "Boska Seksualność, czyli Sztuka Kochania Sercem" już są… gotowe odpowiedzi, otrzymujemy bowiem obraz Nowego Człowieka - Boskiej Istoty.


Wibracja tej książki niesie w sobie efekt przepoczwarzenia człowieka w świadome Dziecko Boga, które już wie, że przyjmując Dar życia na Ziemi, podejmujemy wiele zadań„kierujących nas do pokochania samych siebie. Otrzymujemy proste podpowiedzi jak uwolnić‡ się™ od wielu kwestii związanych z mylnie postrzeganą wolną… wolą, którą… narzuca umysł.Sięgając po tą™ książkę™ już wiesz, że ona ma moc odmiany twojego życia.


Każdy kto się™ otworzy na przekaz z niej płynący, niesamowicie poszerzy swoją…świadomość, której przyjęcie do serca powoduje, że widzimy Nowy Świat - Królestwo Serca, pozbawiony iluzyjnych przesłon, które umysł jeszcze tłumaczył‚ jakąś› naszą…"wolnością". A człowiek nie przyszedł‚ doświadczać‡ tego co mu wygodne, ale tego co jemu i innym będzie służyło na Boskiej Drodze, na drodze Jedności z Naturą… i wszystkim co JEST.


Sztuka Kochania Sercem prowadzi do Boskiej Seksualności. Odkrywa drogę™, dzięki której zamkniemy nauki człowieczeństwa, aby otworzyć‡ się™ na doświadczanie boskości.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl