Opinie o książce: "Historie, które zmieniły moje życie!"

Okładka
Historie, które zmieniły moje życie to historie, które wywarły na mnie ogromny wpływ. Zmieniły mój sposób myślenia, otworzyły oczy na pewne sprawy, wpłynęły na moje podejście do różnych rzeczy i zapadły mi w pamięć. Używając słowa „historie” mam również na myśli cytaty, rozmowy, urywki filmów, które stały się dla mnie ważne. Nie była to rewolucja, a raczej proces, który trwał w czasie i trwa nadal. Z biegiem lat te zmiany stały się bardzo odczuwalne i widzę dokładnie ich pozytywny wpływ na wszystko, co jest we mnie i dookoła mnie. Dzięki temu mogę i chcę przekazać Ci moje prywatne, intymne doświadczenia, żebyś i Ty również mógł czerpać...

Opinia

Awatar użytkownika
Agnieszka Kusiak

Historie, które zmieniły moje życie” są poradnikiem, przewodnikiem, kompendium wiedzy i … pamiętnikiem w jednym. To książka, która sama się pisała. Z potrzeby serca? Z powodów egoistycznych? Z nawarstwiających się myśli szukających wyjścia? Odpowiedz nie ma znaczenia. „Historie...” to nic innego, jak twój pomocnik w codzienności. Słuchaj ludzi, wyłapuj dobro, ciepło, przytul sam siebie.


Pamiętaj o sobie.


Doceń życie, smaki, własne uczucia. Daj sobie przyzwolenie na odpoczynek, głębokie oddechy i wycofanie z biegu codzienności. Zaakceptuj niedoskonałość w sobie, nie bój się błędów. Wszystko uczy, wszystko jest potrzebne, jak powietrze. Lecz – podkreśla Eliza Łatka – bądź dla siebie dobry.


http://autorzy365.pl/historie-ktore-zmienily-moje-zycie_a7180

Wedle słów osoby, którą spotkałam po sporym czasie niewidzenia: „Polubiłam siebie”.

A czy ty lubisz siebie?

13 pażdziernik 2022 14:05

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl