Historie, które zmieniły moje życie!

| Dodano: 4 pażdziernik 2022 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Historie, które zmieniły moje życie to historie, które wywarły na mnie ogromny wpływ. Zmieniły mój sposób myślenia, otworzyły oczy na pewne sprawy, wpłynęły na moje podejście do różnych rzeczy i zapadły mi w pamięć. Używając słowa „historie” mam również na myśli cytaty, rozmowy, urywki filmów, które stały się dla mnie ważne. Nie była to rewolucja, a raczej proces, który trwał w czasie i trwa nadal. Z biegiem lat te zmiany stały się bardzo odczuwalne i widzę dokładnie ich pozytywny wpływ na wszystko, co jest we mnie i dookoła mnie.

Dzięki temu mogę i chcę przekazać Ci moje prywatne, intymne doświadczenia, żebyś i Ty również mógł czerpać z nich dla siebie. Może w jakiś sposób Cię zainspirują, może dzięki temu zaczniesz bardziej zwracać uwagę na to co przytrafia się Tobie i na to co dzieje się wokół Ciebie. Jeśli komuś będę mogła w ten sposób pomóc to będzie to dla mnie największa nagroda. Powodzenia!

Źródło: https://www.zaokladka.pl/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Historie, które zmieniły moje życie!"

Opinia

Awatar użytkownika

Historie, które zmieniły moje życie” są poradnikiem, przewodnikiem, kompendium wiedzy i … pamiętnikiem w jednym. To książka, która sama się pisała. Z potrzeby serca? Z powodów egoistycznych? Z nawarstwiających się myśli szukających wyjścia? Odpowiedz nie ma znaczenia. „Historie...” to nic innego, jak twój pomocnik w codzienności. Słuchaj ludzi, wyłapuj dobro, ciepło, przytul sam siebie.


Pamiętaj o sobie.


Doceń życie, smaki, własne uczucia. Daj sobie przyzwolenie na odpoczynek, głębokie oddechy i wycofanie z biegu codzienności. Zaakceptuj niedoskonałość w sobie, nie bój się błędów. Wszystko uczy, wszystko jest potrzebne, jak powietrze. Lecz – podkreśla Eliza Łatka – bądź dla siebie dobry.


http://autorzy365.pl/historie-ktore-zmienily-moje-zycie_a7180

Wedle słów osoby, którą spotkałam po sporym czasie niewidzenia: „Polubiłam siebie”.

A czy ty lubisz siebie?

13 pażdziernik 2022 14:05

Nowa opinia

Recenzje dla: "Historie, które zmieniły moje życie!"

Historie które zmieniły moje życie

Wyłapują detale, drobnostki, wszystko to, co wielu nie zauważa, a co przecież składa się na codzienność. Te drobnostki budują ogromną całość, są jak małe cegiełki, a położone jedna na drugą tworzą stabilną budowle – MNIE. MNIE – tworzy piękno dostrzegalne każdego dnia. Piękno otoczenia i własnego wnętrza. MNIE – budują emocje, uczucia i myśli, tak cenne i ważne dla mnie. Tworzy mnie psychika. MNIE – budują tragedie, smutek, łzy. MNIE – budują jasne dni, słońce w sobie i radość w oczach...

Moc jest w Tobie

Książki naginają granice języka i czasu, pomagając wiedzy przekraczać pokolenia i wieki, oceany i szerokości geograficzne. Książki odzwierciedlają naszą przeszłość, teraźniejszość i potencjał — i mogą natychmiast zmienić bieg naszego życia. To jest siła Przemiany. To jest siła słowa pisanego. To jest siła dobrej książki. I taką jest książka Elizy Łatki... Jedną z najwspanialszych rzeczy, jakie książka może zrobić, jest pomoc w uświadomieniu sobie własnych ograniczeń — i wyewoluowaniu poza nie. "Historie, które...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl