Opinie o książce: "Schudnij bez diety. Życie bez liczenia kalorii"

Okładka
Powiedz stop radykalnym dietom, które kuszą cię błyskawicznym efektem, a po których równie szybko wracasz do punktu wyjścia. Postaw na stopniowe wprowadzanie nowych nawyków żywieniowych Jeśli odchudzanie kojarzy Ci się ze stresem, głodem, zniechęceniem i żmudnym przestrzeganiem diety – ta książka pokaże Ci, że wcale nie musi tak być! Dowiesz się, jak krok po kroku zmienić swoje nawyki żywieniowe, by cieszyć się zgrabną sylwetką. Bez liczenia kalorii, bez głodówek i restrykcyjnych diet! Przekonasz się, że możesz schudnąć i utrzymać prawidłową masę ciała, czując się dobrze i jedząc smacznie. Z książki dowiesz się między innymi: ·...

Opinia

Trzy ktoki do wymarzonej sylwetki

Awatar użytkownika
Monika UrbanDzięki książce Agaty Lewandowskiej, cenionej dietetyk, autorce wielu książek o diecie i zdrowiu, mamy możliwość poznać trzy ważne kroki do tego, jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę. To wspaniała książka szczególnie dla tych, którym odchudzanie i dieta kojarzą się ze stresem, głodówką, katorżniczym respektowaniem diety. Schudnij bez diety. Życie bez liczenia kalorii pokaże, że wcale nie musi tak być. 


Zdrowa dieta nie polega na wprowadzeniu ścisłych ograniczeniach, chodzi raczej o dobre samopoczucie, to, że ważne jest to, byśmy mieli więcej energii, byśmy odczuwali poprawę zdrowia, a co za tym idzie i nastroju. W tej książce krok po kroku uczymy się, w jaki sposób można zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe, by ostatecznie móc cieszyć się zgrabną sylwetką.
Trwała utrata masy ciała wymaga zdrowych zmian stylu życia i wyborów żywieniowych. Tutaj dużą odgrywa motywacja: „Niech motywacja płynie z ciebie, a nie z zewnątrz – to niezbędne, by w pełni się zaangażować. Wypracuj poczucie własnej wartości i skuteczności – ciesz cię sukcesami i nie rozpamiętuj porażek”. 


Przekonasz się szybko, że możesz zrzucić zbędne kilogramy, jednocześnie utrzymując właściwą wagę, mając dobre samopoczucie, a jednocześnie smacznie i zdrowo się odżywiając. 

(...)


Poradnik zawiera całą masę cennych rad i wartościowych wskazówek oraz przeszło 90 przepisów na smaczne śniadania, przekąski, pożywne sałatki, wszelkiego rodzaju zupy, energetyczne koktajle, wyborne desery oraz dania główne. Wszystko zaś doskonałe w smaku, sycące i niezmiernie proste do wykonania. 


Cała recenzja na stronie:  http://autorzy365.pl/dobre-nawyki-zywieniowe-zdrowy-ruch-motywacja_a6514

1 kwiecień 2020 21:11

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl