Schudnij bez diety. Życie bez liczenia kalorii

| Dodano: 5 marzec 2020 | Dodana przez: Monika Urban

Share

Okładka

Twoja ocena

Powiedz stop radykalnym dietom, które kuszą cię błyskawicznym efektem, a po których równie szybko wracasz do punktu wyjścia. Postaw na stopniowe wprowadzanie nowych nawyków żywieniowych

Jeśli odchudzanie kojarzy Ci się ze stresem, głodem, zniechęceniem i żmudnym przestrzeganiem diety – ta książka pokaże Ci, że wcale nie musi tak być! Dowiesz się, jak krok po kroku zmienić swoje nawyki żywieniowe, by cieszyć się zgrabną sylwetką. Bez liczenia kalorii, bez głodówek i restrykcyjnych diet! Przekonasz się, że możesz schudnąć i utrzymać prawidłową masę ciała, czując się dobrze i jedząc smacznie.

Z książki dowiesz się między innymi:

· Co zrobić, by bez liczenia kalorii i przestrzegania skomplikowanych planów dietetycznych osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

· Jak odchudzać się z głową i uniknąć efektu jo-jo?

· Jakich zmian dokonać, by cieszyć się zgrabną sylwetką, dobrym samopoczuciem i zdrowiem?

· Jak samodzielnie komponować zdrowe i lekkie posiłki?

· Jak wyeliminować złe nawyki żywieniowe i utrwalać te dobre?

· Jak się nie poddać, gdy nadchodzi moment kryzysowy?

W książce oprócz wskazówek i porad, znajdziesz blisko 90 przepisów na dania główne, śniadania, sałatki, koktajle, zupy, desery i przekąski, a wszystkie są jednocześnie smaczne, sycące i łatwe do przygotowania. Nie czekaj do poniedziałku, zacznij już dziś!

AGATA LEWANDOWSKA – dietetyk, absolwentka WUM, SGGW oraz podyplomowych studiów z psychodietetyki na SWPS. Interesuje się sportem i wpływem codziennej diety na zdrowie. Autorka książek o diecie i zdrowiu, m.in. Detoks cukrowy, Dieta w chorobie Hashimoto, Hashimoto. Dieta i styl zycia w chorobie oraz Dieta anti-aging. Prowadzi stronę internetową oraz blog pod adresem www.lewandowskaagata.pl.

Źródło: https://www.rm.com.pl/product-pol-1357-Schudnij-bez-diety-Zycie-bez-liczenia-kalorii.html ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Schudnij bez diety. Życie bez liczenia kalorii"

Opinia

Trzy ktoki do wymarzonej sylwetki

Awatar użytkownikaDzięki książce Agaty Lewandowskiej, cenionej dietetyk, autorce wielu książek o diecie i zdrowiu, mamy możliwość poznać trzy ważne kroki do tego, jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę. To wspaniała książka szczególnie dla tych, którym odchudzanie i dieta kojarzą się ze stresem, głodówką, katorżniczym respektowaniem diety. Schudnij bez diety. Życie bez liczenia kalorii pokaże, że wcale nie musi tak być. 


Zdrowa dieta nie polega na wprowadzeniu ścisłych ograniczeniach, chodzi raczej o dobre samopoczucie, to, że ważne jest to, byśmy mieli więcej energii, byśmy odczuwali poprawę zdrowia, a co za tym idzie i nastroju. W tej książce krok po kroku uczymy się, w jaki sposób można zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe, by ostatecznie móc cieszyć się zgrabną sylwetką.
Trwała utrata masy ciała wymaga zdrowych zmian stylu życia i wyborów żywieniowych. Tutaj dużą odgrywa motywacja: „Niech motywacja płynie z ciebie, a nie z zewnątrz – to niezbędne, by w pełni się zaangażować. Wypracuj poczucie własnej wartości i skuteczności – ciesz cię sukcesami i nie rozpamiętuj porażek”. 


Przekonasz się szybko, że możesz zrzucić zbędne kilogramy, jednocześnie utrzymując właściwą wagę, mając dobre samopoczucie, a jednocześnie smacznie i zdrowo się odżywiając. 

(...)


Poradnik zawiera całą masę cennych rad i wartościowych wskazówek oraz przeszło 90 przepisów na smaczne śniadania, przekąski, pożywne sałatki, wszelkiego rodzaju zupy, energetyczne koktajle, wyborne desery oraz dania główne. Wszystko zaś doskonałe w smaku, sycące i niezmiernie proste do wykonania. 


Cała recenzja na stronie:  http://autorzy365.pl/dobre-nawyki-zywieniowe-zdrowy-ruch-motywacja_a6514

1 kwiecień 2020 21:11

Nowa opinia

Recenzje dla: "Schudnij bez diety. Życie bez liczenia kalorii"

Dobre nawyki żywieniowe - zdrowy ruch - motywacja

Prawda jest taka, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania dla trwałej, zdrowej utraty wagi. To, co działa dla jednej osoby, może nie działać na inną, ponieważ nasze ciała reagują różnie na różne pokarmy, w zależności od genetyki i innych czynników zdrowotnych. Znalezienie odpowiedniej dla nas metody odchudzania wymaga czasu i cierpliwości, zaangażowania oraz eksperymentów z różnymi pokarmami i dietami. Dzięki książce Agaty Lewandowskiej, cenionej dietetyk, autorce wielu książek o diecie...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl