Nie rozumiemy się bez słów

| Dodano: 17 lipiec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Komedia romantyczna dowcipnie portretująca pokolenie współczesnych 30-latków. "Nie rozumiemy się bez słów" to historia przyjaźni, łączącej dwójkę głównych bohaterów, od szalonych lat 90. aż po dzisiejsze czasy. Wychowali się na przegrywanych kasetach magnetofonowych i filmach wideo. Nie mieli żadnych planów poza tym, że chcieli podbić świat - i może przy okazji w kimś się zakochać. Czy im się to udało? Serialowa narracja, dużo humoru, wartkie dialogi i szczypta nostalgii w duchu Nicka Hornby'ego.

Dostępna w

Opinie o: "Nie rozumiemy się bez słów"

Opinia

Literacka zabawa

Awatar użytkownika

Lubię dowcipne opowiastki i właśnie taka jest ta książka. Polecam ją innym do czytania bo warto się pośmiać dla zdrowia.

22 lipiec 2014 13:03

Nowa opinia

Recenzje dla: "Nie rozumiemy się bez słów"

Męski świat nie tylko dla chłopaków

Powieść Jacka Sobczyńskiego to publikacja o wymiarze socjologicznym. Nostalgiczna podroż do okresu dzieciństwa dzisiejszych 30-latków.   Jacek Sobczyński pisze w sposób  niezwykle zabawny i sugestywny. Trudno ocenić na ile jest to powieść, a na ile autobiografia. Autor nie odkrywa przed nami tej tajemnicy.  Poznajemy losy dzieciaków, mieszkańców typowego blokowiska z lat 90-tych. Ich walkę o byt, o pozycję w grupie. Codzienne, jedyne dostępne, mniej lub bardziej przyzwoite rozrywki,...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl