W nadziei na lepsze jutro

| Dodano: 5 lipiec 2013 | Dodana przez: admin

Share

Okładka

Twoja ocena

Powieść obyczajowa nacechowana wątkami romantycznymi przypadnie do gustu przede wszystkim kobietom. Ewa Bauer opisuje w niej historię Anny - młodej dziewczyny, która - chyba jak każda kobieta - pragnie szczęścia w miłości. Mimo wielu przeciwności losu i znojów współczesnego świata bohaterka wierzy, że w końcu uda jej się osiągnąć ten cel. Losy Anny przeplatają się z losami dwóch innych kobiet, których życie również nie układa się tak, jakby sobie one tego życzyły. Bohaterki przechodzą metamorfozy, podejmują różne – nie zawsze słuszne – decyzje. W odwiecznej walce dobra ze złem marzenia ścierają się z rzeczywistością, pragnienia z sumieniem. Emocje w tej książce grają główną rolę. Jeśli nie wierzysz - sprawdź sama!

Źródło: http://www.ebooki123.pl/w-nadziei-na-lepsze-jutro_p119 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "W nadziei na lepsze jutro"

Nowa opinia

Recenzje dla: "W nadziei na lepsze jutro"

Ewa Bauer: "W nadziei na lepsze jutro"

Książka jest bardzo ciekawie napisana, już od pierwszych stron bardzo mi się spodobała. Jest to typowy romans, jednak mimo to czyta się go dobrze, fabuła nie jest taka, jak w innych książkach. Czyta się ją szybko, akcja toczy się kilkuwątkowo przez co możemy poznawać losy każdego z bohaterów. Mimo, że nigdy nie słyszałam o tej książce, ani nie czytałam żadnej innej książki tej autorki nie żałuję , że po nią sięgnęłam.Paulina Kwiatkowska źródło: book-and-cooking.blogspot.com   Postacie przedstawione...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl