Kosz październikowych nowości z sadu Dwóch Sióstr

Obrazek artykułu
W październiku nowych książek w naszym katalogu jako tych rumianych jabłek w sadzie – mnóstwo!„Pszczoły” Piotra Sochy to wielkoformatowy bogato ilustrowany album zawierający wszystko, co zawsze chcieliście wiedzieć o pszczołach :)

Dajcie się zaprosić do magicznego królestwa pszczół!

Premiera: 28 października

 

„Suwała, Baron i inni” to wielka i bardzo męska książka kucharska, którą współtworzy zespół, gwarantujący przepisy najwyższej jakości!

Ozór wołowy z remuladą z selera, kacze serca z harissą, sałatka z ośmiornicy, solianka na kaca, plaster miodu z wędzoną śmietaną…  Do wspólnego gotowania zapraszają Paweł Suwała – szef kuchni restauracji Butchery & Wine i Aleksander Baron – szef kuchni restauracjo-baru Solec 44.  Swoje ulubione przepisy prezentują też ich dostawcy – Szalony Rzeźnik, czyli Grzegorz Kwapniewski, Pan Sandacz, czyli Dariusz Wolszczak – i barman Julian Karewicz.

Premiera: 28 października

 

„Sto nóg stonogi FruziAgnieszki Horubały z ilustracjami Zosi Dzierżawskiej to wesoła i ciepła historia dla najmłodszych o zaradnej stonodze i innych mieszkańcach owadziego świata.

Premiera: 21 października

 

I w końcu długo wyczekiwany „Meto. Wyspa” Yves’a Greveta, czyli drugi tom trzymającej w napięciu trylogii powieściowej dla młodzieży!

Premiera: 21 października

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl