Czy istnieje przepis na sukces?

Okładka
Codzienność coraz bardziej przeraża. Niepokoją toczące się wojny. Inflacja wciąż pnie się w górę. Trudniej dostać kredyt. Droższe jest dosłownie wszystko. Zwykłym ludziom nie starcza nawet na zaspokojenie życiowych potrzeb.Zdolni do pracy, młodzi dorośli, żeby podnieść swój status, biorą udział w wyścigu szczurów. Praca ponad siły wyniszcza ciało i umysł. Żeby ułatwić przyszłą drogę dzieciom, rodzice stymulują więc pociechy do nauki. Niestety, nie każdy wyposażony jest w łatwość poznawania treści. Bez względu na to, jak potoczy się czyjś byt, należy pamiętać, że każdy człowiek jest bezcenny. Zawsze warto próbować swych sił. Stracić I odzyskać można praktycznie wszystko. Nie powinieneś bać się totalnej porażki. Natalia  Lewczuk przygotowała jedyny w swoim rodzaju poradnik pod tytułem „SUKCES”.


Wewnątrz tej pozycji znalazły się: Rozmowy z ludźmi od bezdomnych po milionerów .


"Wszystko po to, by odnieść w życiu sukces. Słowo dobrze znane, a jednak wciąż tajemnicze. Bo co zrobić, by ten sukces w życiu osiągnąć? Czym tak naprawdę jest sukces? Postanowiłam się tego dowiedzieć.”


 Natalia Lewczuk na łamach publikacji zaprezentowała kilkadziesiąt rozmów. Literatura faktu, a może reportaż, ta książka spełnia warunki obu gatunków. W intrygujący sposób opisano w niej zwierzenia bezdomnych, a także milionerów. Przeciętni ludzie podjęli wyzwanie, aby zdefiniować hasło sukces. Wzruszeń nie będzie brakować. Natalia Lewczuk zachęca, by poznać treść tej lektury.


„Po przeczytaniu książki dowiesz się m.in. jak osiągać sukcesy sportowe, realizować się w swojej pasji podążając za marzeniami, założyć szczęśliwą rodzinę, prowadzić biznes na międzynarodową skalę, podróżować dookoła świata bez pieniędzy, znaleźć idealnego męża, czy jak inwestować pieniądze i stać się milionerem".

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl