Sukces. Rozmowy z ludźmi od bezdomnych po milionerów

| Dodano: 23 czerwiec 2022 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Czym jest sukces i jak go osiągnąć?
Ciekawi Cię co z perspektywy czasu zmieniłaby w swoim życiu osoba bezdomna lub jakie rady na przyszłość mają ludzie bogaci?
Koniecznie przeczytaj tę książkę!
Książka oparta jest na rozmowach z najróżniejszymi ludźmi – od bezdomnych po milionerów.

Każda z tych osób odpowiada na podobne pytania m.in. o definicję sukcesu, poczucie szczęścia, rady na przyszłość młodym ludziom, czy popełnione błędy.

Dzięki samodzielnemu definiowaniu sukcesu przez moich rozmówców, rozmowy są bardzo różnorodne.

Po przeczytaniu książki dowiesz się m.in. jak osiągać sukcesy sportowe, realizować się w swojej pasji podążając za marzeniami, założyć szczęśliwą rodzinę, prowadzić biznes na międzynarodową skalę, podróżować dookoła świata bez pieniędzy, znaleźć idealnego męża, czy jak inwestować pieniądze i stać się milionerem.

książka w ofercie sprzedaży – https://tylkorelaks.pl/1011-sukces-rozmowy-z-ludzmi-od-bezdomnych-po-milionerow.html

Każdy człowiek jest tak samo wartościowy i od każdego możemy się wiele nauczyć.

Źródło: https://www.psychoskok.pl/produkt/sukces-rozmowy-z-ludzmi-od-bezdomnych-po-milionerow/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Sukces. Rozmowy z ludźmi od bezdomnych po milionerów"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Sukces. Rozmowy z ludźmi od bezdomnych po milionerów"

Sukces – czym on jest?

Czym on jest, czy można go osiągnąć i nazwać, czy można go życzyć innym. Temat długi, jak rzeka. Można o nim mówić bez końca. Lecz, jaki by on nie był, każdy z rozmówców inaczej go interpretuje lecz – co szybko zauważasz – jest wspólny mianownik. Słuchasz słów ludzi w różnym wieku, o różnych pasjach, aspiracjach, z plecakiem wypchanym doświadczeniem, które często nie jest proporcjonalne do wieku i zdajesz sobie sprawę, że SUKCES JEST zawsze W GŁOWIE. To w głowie się wszystko zaczyna i kończy. Najważniejszy...

Czym jest sukces życiowy?

Ludzka psychika potrafi wpływać na zachowania. Uważaj na to, co czynisz. Łatwo zboczyć z właściwej drogi. Za wszelką cenę, chciałbyś zostać człowiekiem sukcesu? Wiesz w ogóle, czym tak naprawdę jest „Sukces”? Rozważań na temat tego popularnego, znanego przez wszystkich hasła, podjęła się Natalia Lewczuk. Ta doświadczona przez los dziewczyna odważyła się zastanowić nad tą kwestią. „Od zawsze staram się traktować wszystkich ludzi na równi. Uważam, że każdy człowiek jest tak samo wartościowy, a jego...

Czy istnieje przepis na sukces?

Zdolni do pracy, młodzi dorośli, żeby podnieść swój status, biorą udział w wyścigu szczurów. Praca ponad siły wyniszcza ciało i umysł. Żeby ułatwić przyszłą drogę dzieciom, rodzice stymulują więc pociechy do nauki. Niestety, nie każdy wyposażony jest w łatwość poznawania treści. Bez względu na to, jak potoczy się czyjś byt, należy pamiętać, że każdy człowiek jest bezcenny. Zawsze warto próbować swych sił. Stracić I odzyskać można praktycznie wszystko. Nie powinieneś bać się totalnej porażki. Natalia ...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl