Janusz Muzyczyszyn

| Dodano: 7 maj 2021 | Dodana przez: redakcja
Awatar użytkownika
Janusz Muzyczyszyn (ur. w 1948 r.) – zadebiutował w roku 2016 tomikiem poezji pt. Dziewczyny, kobiety, czas. Jego kolejne wiersze zagościły w trzecim tomie Antologii poetów współczesnych Wiersze sercem pisane, wydanym w 2017 r. W 2018 r. ukazał się drugi autorski tom jego poezji – zatytułowany Myśli słodkie, gorzkie. Jego wiersze ukazały się również w miesięczniku literackim Bezkres. Latem 2020 roku autor wydał własnym nakładem kolejny zbiór poezji, zatytułowany Pamiętam cię jutro.

Muzyczyszyn pisze o sprawach bliskich każdemu człowiekowi: o uczuciach i obawach, o kobietach i mężczyznach, o radościach i smutkach, szczęściu i pechu, tęsknocie i upływającym czasie, także o dylematach i rozterkach miłosnych.

Jako prozaik zadebiutował w 2019 roku powieścią Mój drugi brzeg. Droga 88, jego druga powieść, miała swoją premierę w lutym 2020 r. W tym samym roku ukazała się jego kolejna powieść, zatytułowana Zapomniany pamiętnik. Wszystkie osadzone są w czasach współczesnych i dotykają tematyki obyczajowej.

Janusz Muzyczyszyn współpracuje z wydawnictwami i autorami jako redaktor i korektor. Prowadzi blog: www.muzyczyszyn.pl, na którym publikuje swoje wiersze, opowiadania i bajki, recenzje, wywiady z ludźmi kultury, teksty publicystyczne i rozważania na temat problemów ogólnoludzkich. Z czytelnikami utrzymuje serdeczny kontakt poprzez swój fanpage na Facebooku.

Książki autora

Książki nie dodane

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl