Apostrof - znamy nazwiska pierwszych gości festiwalu

Obrazek artykułu
Druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Literatury już w maju. Podczas Apostrofu znów odbędą się spotkania autorskie. Znamy nazwiska pierwszych gości.

W tym roku odbędzie się kolejna, druga edycja, organizowanego przez Empik Międzynarodowego Festiwalu Literatury – Apostrof. W dniach od 15 do 21maja na czytelników czekać będzie cała masa atrakcji, ponieważ organizatorzy zadbali, by nie zabrakło niezapomnianych, czytelniczych wrażeń.


Kuratorem tegorocznej edycji został Szczepan Twardoch - jeden z najbardziej cenionych polskich współczesnych pisarzy. Autor bierze udział w przygotowaniu programu festiwalu, zaproponował część zaproszonych autorów, tematy dyskusji i wydarzeń specjalnych. 


Oczywiście podczas Apostrofu nie zabraknie spotkań z uznanymi zagranicznymi i polskimi pisarzami. Dziś wiadomo już z cała pewnością, że pojawi się między innymi David Lagercrantz, Charlotte Link, Maja Lunde i Katja Kettu. Rozmowy o książkach odbywać będą się we wszystkich festiwalowych miastach, czyli: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Szczecinie.

 

Apostrof. Międzynarodowy Festiwal Literatury, 15-21 maja 2017 roku, Organizator: Empik

Partnerzy: Teatr Powszechny w Warszawie, Wydawnictwo Świat Książki, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Czarna Owca, Wydawnictwo W.A.B, Od Deski Do Deski, Wydawnictwo Sonia Draga.

 

www.festiwalliteratury.pl

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl