Trwa pierwsza edycja TargiKsiazki.Online

Obrazek artykułu
Trwają TargiKsiazki.Online – inicjatywa księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl. Wydarzenie potrwa aż trzy tygodnie.

– TargiKsiazki.Online to nasza odpowiedź na niezwykłą potrzebę obcowania z książkami, autorami, ludźmi literatury, bez względu na to, gdzie żyjemy – nie tylko w wymiarze ogólnopolskim, ale ogólnoświatowym. Pragniemy, aby każdy mógł poczuć atmosferę targów książki w nowoczesnej formie – mówi Łukasz Kierus właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.


Wydarzenia zaplanowane w ramach TargiKsiazki.Online odbędą się za pośrednictwem portali społecznościowych oraz specjalnego portalu internetowego TargiKsiazki.Online.


W programie zaplanowano spotkania z pisarzami, wieczorynki dla dzieci czytane przez autorów, konkursy, warsztaty, szkolenia dla wydawnictw czy panel poświęcony literaturze erotycznej.

Uczestnicy mogą liczyć również na cykl wywiadów “W kuchni od kuchni o kuchni”, m.in. z Katarzyną Bosacką, czat z Piotrem C., spotkanie live z Alkiem Rogozińskim, wywiady z Pawłem Kapustą (“Gad. Spowiedź klawisza”), Jackiem Galińskim (“Kratki się pani odbiły”), Romanem Klasą (“Operator 112”) czy Katarzyną Błażejewską-Stuhr (“Dziecko pełne zdrowia”).


–  Wspieramy akcje związane z promocją czytelnictwa, dlatego w związku z zaistniałą sytuacją i brakiem stacjonarnych targów książki z wielką radością zareagowaliśmy na propozycję udziału w imprezie online. Sami czujemy też targowy głód. W kwietniu powinniśmy gościć w Białymstoku, pod koniec maja w Warszawie. Wydarzenie jakim są TargiKsiazki.Online, jest jedyną w tym momencie namiastką na spotkanie z autorami – mówi Tomasz Nowiński z Wydawnictwa SQN i dodaje:  – Z naszej strony we wtorek Adam Higginbotham, autor bestsellerowego reportażu “O Północy w Czarnobylu”, udzieli wyjątkowego wywiadu. W czwartek, 4 czerwca zapraszamy natomiast na Instragram na spotkanie z Jakubem Małeckim, które poprowadzi niezastąpiona Agnieszka Jarosławska. Spotkanie będzie nosiło tytuł “Twórczość nie do herbaty – czyli rozmowy o książkach Jakuba Małeckiego”. Dla czytelników przygotowaliśmy ponadto atrakcyjne rabaty na publikacje Wydawnictwa SQN.


– Targi książki to coś, co kocham pod każdą postacią, bez względu na to jak i gdzie się odbywają. Przeniesienie tego typu wydarzenia do strefy online daje szereg możliwości. Spotkania z ulubionymi autorami, bez konieczności przełamywania barier geograficznych. Wygoda związana z możliwością uczestniczenia w dowolnej liczbie spotkań i stale dostępne promocje i zniżki to świetna sprawa. I co najważniejsze, stosu nowych książek nie trzeba targać na własnych barkach, tylko wygodnie są dostarczane przesyłką pod same drzwi. Po prostu bajka! Wymarzona przestrzeń dla prawdziwego książkoholika! – komentuje Agnieszka Jarosławska, @ruda_czyta.


Na stronie https://targiksiazki.online można zapisać się do newslettera, który przypomni o szczegółach programu, a zapisani będą mieli dostęp do oferty darmowej dostawy przez cały okres trwania targów oraz możliwość skorzystania ze specjalnych promocji książkowych.


TargiKsiazki.Online na Facebooku – wydarzenia:

  1. Tydzień Targów https://www.facebook.com/events/301997774160085/
  2. Tydzień Targów https://www.facebook.com/events/295486468110247/
  3. Tydzień Targów https://www.facebook.com/events/1436114286574896

[źródło: rynek-ksiazki.pl]

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl