Spotkanie z Ryszardem Grobelnym

Obrazek artykułu
Dokładnie 27 lutego o godzinie 17:30 odbędzie się spotkanie z Ryszardem Grobelnym. W jednym momencie osobiście będzie można poznać prezydenta, prezesa Związku Miast Polskich, zapalonego sportowca oraz bohatera autobiograficznej pozycji "Maraton. Ryszard Grobelny w rozmowie z Michałem Kopińskim".

Wiele jest osób godnych poznania, i taką z pewnością pozostaje Ryszard Grobelny. Człowiek o niezwykle szerokich zainteresowanych, który zdaje się posiadać nadmiar życiowej energii. Wielu rozpoznaje Ryszarda Grobelnego dzięki prezydenturze Poznania w latach, 2003, 2006 i 2010.Warto jednak wiedzieć, iż obecny prezes Związku Miast Polskich w młodości był zapalonym sportowcem, który odnajdywał się w takich dziedzinach jak piłka ręczna i lekkoatletyka.


Młodość ulatująca bezpowrotnie, nie odebrała zapału Ryszardowi Grobelnemu, który sprawdza się jako biegacz i triathlonista. Dokładnie 27 lutego o godzinie 17:30 odbędzie się spotkanie z Ryszardem Grobelnym. Uczestnicy będą mogli zdobyć autograf, złożony na promowanej pozycji - "Maraton. Ryszard Grobelny w rozmowie z Michałem Kopińskim". (Poznań, Galeria Malta, ul. Maltańska 1)


Książka przybliża fenomen Ryszarda Grobelnego, który z pracownika naukowego zajmującego się tematyką samorządu bardzo szybko stał się praktykiem, a z czasem prezydentem Poznania. Zgodnie z zapowiedzią dowiemy się miedzy innymi:  Jak się "robiło" politykę na początku lat dziewięćdziesiątych? Co w Poznaniu jest ważniejsze: budowa tras tramwajowych i ścieżek rowerowych czy kolejnych dróg dla samochodów? Ilu polityków dzwoni do prezydenta z prośbą o zatrudnienie w urzędzie ich znajomych? Jak nie zwariować przez dziesięć lat życia z zarzutami i oskarżeniami prokuratorów? Dlaczego najważniejsza jest ta papuga, do której pozostałe mówią: Szefie?, i wiele, wiele więcej.

 

strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1393060527673598

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku