Spotkanie autorskie z Natalią Gacką

Obrazek artykułu
Dokładnie 17 kwietnia o godzinie 18:00, nadarzy się niebywała okazja aby osobiście poznać wielokrotną Mistrzynię Polski i Mistrzynię Świata Fitness Sylwetkowego- Natalię Gacką oraz książkę, która może pozytywnie zmienić nasze oblicze.

Nie możemy zaprzeczyć, że w każdej dziedzinie wiedzę warto pozyskiwać od osób doświadczonych. W odniesieniu do sportu, szeroko pojętej aktywności fizycznej, właściwego odżywiania itp., kontakt z ludźmi, którzy czasem dosłownie na własnym ciele sprawdzili skuteczność poszczególnych metod i zaleceń, zdaje się nieoceniony.


Ponieważ nadeszła wiosna i zbliża się lato, jak zawsze mnóstwo osób będzie poszukiwać sposobu na odmienienie swego wizerunku, starało się zgubić kilka zbędnych kilogramów czy podnieść sprawność, warto skorzystać ze wsparcia. Z książką "Zostań fit. Nowa ty w 180 dni” nie może się nie udać.


Autorką pozycji pozostaje Natalia Gacka -wielokrotna Mistrzyni Polski i Mistrzyni Świata Fitness Sylwetkowego, dietetyczka kliniczna i trenerka personalna.


Dokładnie 17 kwietnia o godzinie 18:00, nadarzy się niebywała okazja aby osobiście poznać Natalię Gacką oraz książkę, która może pozytywnie zmienić nasze oblicze- "Zostań fit. Nowa ty w 180 dni”. (Bydgoszcz, Empik, Focus Mall, ul. Jagiellońska 41)


Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/916522428411783

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku