Spotkania autorskie z Izabellą Cywińską

Obrazek artykułu
Wszyscy pragnący osobiście poznać Izabellę Cywińską oraz jej autobiograficzna książkę pt. „Dziewczyna z Kamienia” powinni zapoznać się z datami spotkań, zaplanowanymi na kwiecień i maj. Izabella Cywińska pojawi się w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Lublinie.

Izabella Cywińska, polska reżyser teatralna i filmowa, krytyk filmowy, w najbliższych dniach odwiedzi Warszawę, Poznań, Łódź i Lublin aby promować swą autobiograficzną książkę pt. „Dziewczyna z Kamienia”. Będzie to niepowtarzalna okazja aby osobiście poznać tę legendarną przedstawicielkę polskiego teatru i zdobyć cenny autograf.


Na spotkanie serdecznie zaprasza Wydawnictwo Agora oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.Kalendarium spotkań:


Warszawa- 17 kwietnia (piątek) godz. 19. Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, ul. Jazdów 1. Rozmowę z Izabellą Cywińską poprowadzi Paweł Goźliński. Fragmenty książki przeczyta Danuta Stenka

 

Poznań- 18 i 19 kwietnia, tuż po spektaklu "Wiśniowy Sad" w reż. Izabelli Cywińskiej, w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego przy ul. Dąbrowskiego 5 odbędą się spotkania z legendarną dyrektorką tej poznańskiej sceny, połączone z promocją jej autobiograficznej książki "Dziewczyna z Kamienia".

18 kwietnia | 18.00 | Duża Scena | WIŚNIOWY SAD, po spektaklu podpisywanie książki

19 kwietnia | 18.00 | Duża Scena | WIŚNIOWY SAD, po spektaklu spotkanie autorskie z Izabellą Cywińską oraz podpisywanie książki

 

Łódź- spotkanie autorskie z Izabellą Cywińską wokół autobiografii "Dziewczyna z Kamienia" odbędzie się w Poleskim Ośrodku Sztuki przy ul. Krzemienieckiej 2a w dniu 18 maja (poniedziałek) o godz. 18.00. Rozmowę poprowadzi Małgorzata Uptas.

 

Lublin- spotkanie z Izabellą Cywińską promujące autobiografię  "Dziewczyna z Kamienia" odbędzie się w ramach programu "Ponad granicami" w Teatrze Starym przy ul. Jezuickiej 18 w dniu 21 maja (czwartek) o godz. 18.00. Rozmowę z Izabellą Cywińską poprowadzi o. Tomasz Dostatni OP. W spotkaniu udział weźmie Janusz Opryński.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku