Sen Henny

Okładka
Ostatnio u mnie dużo fantastyki się nazbierało. Jakoś nigdy nie przepadałam za takimi lekturami. Ale od jakiegoś czasu coraz częściej po nie sięgam. Nie mam na pewno swojej ulubionej książki z tej właśnie kategorii ale trzeba sobie powiedzieć szczerze, że jeszcze wiele pozycji książkowych przede mną.

Z fantastyką jest tak, że nie ma identycznego wątku ani fabuły jak to się zdarza w obyczajówkach. Każda książka fantastyczna jest na swój sposób ciekawa i warto ją przeczytać. Oczywiście są gorsze i lepsze książki, autorzy. Ale nie ma książek identycznych. Za co u mnie wielki plus!

Książka  "Sen Henny" jest bardzo dobrze napisana. Co trzeba przyznać autorowi. Podoba mi się bardzo , że wszystko robi stopniowo. Że powoli wprowadza nas w swój świat i możemy się w niego zagłębiać nie czując presji. Nie narzuca nam wielu wątków tylko sugestywnie i do końca prowadzi nas przez swoje odległe krainy. 

W książce jest wiele ciekawych wątków którym myślę warto się przyjrzeć wnikliwie. Książkę rozpoczynamy legendą która idealnie wpasowuje się i nie burzy nam całkowicie konstrukcji książki. To również na wielki plus.

Myślę, że książka zachęca do przeczytania. Nie jest ona popularna w blogosferze ale myślę, że i Panowie jak i Panie znajdą coś dla siebie i nie zawiodą się tą pozycją. Mam nadzieje, że ta książka stanie się bardziej popularna bo zdecydowanie na to zasługuje.

http://zaczytanamarzycielka8.blogspot.com/2016/04/sen-henny-artur-wells.html

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl