„Między prawami. Przedpiekle” - zapowiedź

Obrazek artykułu
Na 4 września zapowiedziano premierę powieści Very Eikon - „Między prawami. Przedpiekle”. To historia, w której POLICJA, MAFIA i POLITYKA spotykają się na jednej drodze.

Na pierwszych stronach powieści zostaje popełnione morderstwo. ginie prostytutka. sprawcy – poseł i policjant. z tego wyniknąć może tylko jedno – emocjonująca historia pełna tajemnic i szokujących zwrotów akcji. komisarz alan berg (ps. proca) nieugięcie tropi przestępców, w konsekwencji czego wystawia się na ogromne niebezpieczeństwo. bowiem pewne tajemnice powinny pozostać niewyjaśnione…


  „Między prawami. Przedpiekle” VERA EIKON - Premiera 4 IX 2017


Historia, w której POLICJA, MAFIA i POLITYKA spotykają się na jednej drodze. „PRZEDPIEKLE” to druga część serii kryminalno-sensacyjnej, ukazującej się pod wspólnym tytułem „Między prawami”.


VERA EIKON (Katarzyna Woźniak) - polska autorka urodzona w 1989 roku w Łodzi. Swoją przygodę z pisaniem zaczynała od najmłodszych lat, a jej debiutancka powieść ukazała się w 2011 roku, wydana w formie elektronicznej przez oficynę RW2010. Po raz pierwszy jej książka („Hydra pamiątek” 2015r.) trafiła do druku nakładem wyd. Sumptibus. Rok później „narodziła się” Vera Eikon - autorka powieści kryminalno-sensacyjnych, która zrezygnowała ze współpracy z tradycyjnymi wydawnictwami na rzecz praktykowania self-publishingu.


Pierwszą powieścią, którą opublikowała pod pseudonimem było „Między prawami. Polowanie na Wilka”. Książka ukazała się wyłącznie w formie elektronicznej i została udostępniona do pobrania za darmo na oficjalnej stronie autorki (www.veraeikon.com.pl). Pozwoliła ona na znalezienie kręgu nowych czytelników: wielbicieli zaskakujących opowieści z nutą brutalności w tle i naturalnym językiem bohaterów. „PRZEDPIEKLE” będzie miało swoją premierę 4-go września. Ukaże się w formie elektronicznej i drukowanej. Powieść, chociaż jest kontynuacją poprzedniej książki, stanowi indywidualną historię, którą można przeczytać niezależnie od serii.


Premiera została poprzedzona kilkutygodniowym okresem przedsprzedaży, podczas którego można nabyć powieść z 20% rabatem. Od 10-go lipca zapraszamy na http://veraeikon.shoplo.com


„(…)będę na pewno jedną z osób nie mogących się doczekać premiery tej książki!”

- BOOKSINHANDS.BLOG.PL 


„Na pewno warto obserwować autorkę, bo to głos warty zainteresowania.”

- PODKOLDRA-DEANA.BLOGSPOT.COM


„(…)bardzo spodobała mi się brutalność [stylu] i ta "krwawość".”

- KOBIECERECENZJE365.BLOGSPOT.COM

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl