Emocjonalne wsparcie dla kobiet z ADHD

| Dodano: 19 marzec 2023 | Dodana przez: Fajne Książki Do Czytania

Share

Okładka

Twoja ocena

Ta książka nie jest zwykłym poradnikiem dla kobiet z ADHD. To przede wszystkim źródło inspiracji i siły dla osób, które z powodu swojej odmienności zmagają się na co dzień z poczuciem wstydu, stygmatyzacją i brakiem wiary w siebie. Dzięki Przewodnikowi nauczysz się czerpać satysfakcję z podejmowania wyzwań, jakie życie stawia przed ludźmi – a w szczególności kobietami – z atypowo działającymi mózgami. Dostrzeżesz piękno swych unikatowych cech i odkryjesz swoje mocne strony, a nieprawdziwy, negatywny obraz samej siebie odejdzie w niepamięć. Otwórz się na to, jaka jesteś naprawdę – i pokochaj siebie. Przekonasz się, że życie stanie się łatwiejsze, a twoje relacje głębsze i szczęśliwsze.

Powiedzieć, że jest to książka o kobietach z ADHD napisana specjalnie dla nich, to nic nie powiedzieć. Autorki z empatią promują autoempatię oraz prawdziwy rozwój duszy – elementy niezbędne do prowadzenia wartościowego i udanego życia z ADHD. Przygotuj się, że na kartach tej książki zobaczysz siebie. Czytając ją, będziesz się serdecznie śmiać i wzruszać, że ktoś cię zauważył i docenił. Przede wszystkim zaś poczujesz się w pełni zrozumiana przez autorki.
– Roberto Olivardia, psycholog kliniczny, wykładowca wydziału psychiatrii Harvard Medical School


Sari i Michelle to twoje bardzo mądre, empatyczne przyjaciółki, które przeżywały to, co ty, i pragną oszczędzić ci niepotrzebnego cierpienia. Nie mówią, co masz robić, ale jak każdy dobry przyjaciel – pomagają ci odkryć, co chcesz robić. Być może po przeczytaniu tej mądrej, wnikliwie napisanej książki objawy ADHD nie osłabną, ale twoje życie z pewnością stanie się lepsze.
– Ari Tuckman, psycholog, seksuolog, autor książki ADHD After Dark

Źródło: https://wydawnictwofeeria.pl/przewodnik-dla-doroslych-kobiet-z-adhd-solden-sari-frank-michelle,ksiazka-1944237 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Emocjonalne wsparcie dla kobiet z ADHD"

Opinia

Awatar użytkownika

Autorki książki proponują przełomowe podejście, łączące tradycyjne leczenie ADHD ze współczesnymi metodami terapii, takimi jak terapia akceptacji i zaangażowania (ACT), aby pomóc kobietom z ADHD zrealizować życiowy potencjał.

W książce znajdują się konkretne porady dotyczące tego, jak zarządzać trudnościami związanymi z ADHD, takimi jak problemy z organizacją czasu, problemy z koncentracją, czy trudności w relacjach interpersonalnych. Autorki skupiają się także na problemach, z jakimi kobiety z ADHD często się borykają, czyli niskie poczucie własnej wartości, poczucie osamotnienia, lęk i depresja.

Książka Emocjonalne wsparcie dla kobiet z ADHD to cenna lektura dla każdej kobiety z ADHD, która szuka sposobu na przełamanie negatywnych przekonań i osiągnięcie życiowego potencjału. Doskonała książka z praktycznymi poradami dla kobiet, jak radzić sobie, rozwijać się i odnaleźć swoją wyjątkowość w życiu z ADHD.

Z tego przewodnika dowiesz się o: 

Oznakach i objawach ADHD, które mogły pozostać niezauważone.Roli funkcji wykonawczych w umyśle nadpobudliwym.Wpływie ADHD na dysfunkcje społeczne i niepokój.I wiele więcej!

Czy jesteś kobietą, której codzienne życie jest wyzwaniem z powodu diagnozy ADHD? A może znasz kobietę, która ma trudności w życiu społecznym z powodu ADHD i chciałbyś jej pomóc? Zdecydowanie poleć jej książkę Emocjonalne wsparcie dla kobiet z ADHD.


http://fajne-ksiazki.pl/emocjonalne-wsparcie-dla-kobiet-z-adhd/

7 kwiecień 2023 19:27

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl