Opinie o książce: "Borderline: Autoterapia, czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii"

Okładka
„Borderline: Autoterapia, czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii” Anki Mrówczyńskiej to książka autobiograficzna. Autorka zadebiutowała dziennikiem „Młody bóg z pętlą na szyi”, w którym zdaje relację z blisko sześciotygodniowego pobytu na oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego. Książka okazała się sukcesem polecanym przez czołowe portale i magazyny psychologiczne oraz psychiatryczne. Tym razem autorka pokazała, że potrafi nie tylko bardzo realistycznie opisać swoje życie wewnętrzne i ogrom cierpienia, jakiego doświadcza. Ma również ogromny dystans do siebie i swoich problemów. Cięty, autoironiczny język jednej...

Opinia

Recenzja: „Borderline: Autoterapia, czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii”

Awatar użytkownika
maja.kochanowska
(anonimowy)

Książkę polecam studentom psychologii i psychologom, którzy pracują z osobami z zaburzeniami osobowości. Dużo wyniosą z niej również bliscy i znajomi osób z borderline, którym książka pozwoli lepiej zrozumieć zachowanie takiej osoby. Może być cenna także dla osób, które same zmagają się z problemami z emocjami i pragną lepiej zrozumieć samych siebie.


więcej na stronie

http://neuroskoki.pl/recenzja-borderline-autoterapia-czyli-o-sprawach-powaznych-z-solidna-dawka-autoironii

24 maj 2017 11:07

Opinia

Recenzja książki Anki Mrówczyńskiej "Borderline: autoterapia"

Awatar użytkownika
Małgosia z dwubiegunova.blogspot.com/
(anonimowy)

Ostatnio miałam przyjemność przeczytać jedną z książek Anki Mrówczyńskiej pt. „Borderline: autoterapia, czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii” i powiem szczerze – czyta się ją jednym tchem. Mimo, że poruszona tematyka jest trudna, a opowiedziana historia bohaterki tragiczna, to lekkość, z jaką zostało to wszystko podane oraz przystępny język sprawia, że mkniemy przez kolejne zdania i rozdziały, zaintrygowani i wciągnięci w opisywane przeżycia i emocje.

więcej na stronie
https://dwubiegunova.blogspot.com/2017/05/recenzja-ksiazki-anki-mrowczynskiej.html

24 maj 2017 11:06

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl