Savcom

| Dodano: 20 czerwiec 2016 | Dodana przez: awiola

Share

Okładka

Twoja ocena

W wypadku samochodowym ginie przyjaciel Mike’a, świetny kierowca, który nie mógłby popełnić błędu prowadzącego do tragedii. Kiedy życie kolejnej bliskiej bohaterowi osoby wisi na włosku, Mike postanawia schwytać mordercę. Jednocześnie musi znaleźć odpowiedź na pytanie: czy ktoś próbuje przejąć kontrolę nad świetnie działającą firmą założoną przez grupę przyjaciół?

Źródło: http://warszawskagrupawydawnicza.pl/produkt/savcom/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Savcom"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Savcom"

Za wszelką cenę

Do tej niezbyt obszernej książki, bo posiadającej zaledwie niecałe sto dwadzieścia stron, z nie wywołującym żadnych skojarzeń tytułem, podeszłam zupełnie bez sprecyzowanych oczekiwań. Wiedziałam jedynie, że gatunkowo utwór ten wpisuje się w klimaty sensacyjne oraz kryminalne. Po jego lekturze, po raz kolejny przekonałam się do czego zdolny jest człowiek, goniący za chorymi ambicjami i żądzą sukcesu.George Di to ukrywający się pod pseudonimem literackim, mężczyzna, który obecnie mieszka w Londynie. Na rynku literackim...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku