Opinie o książce: "Wyspy Naftalinowe"

Okładka
Ahoj! – tak ze swoimi czytelnikami wita się 8-letnia Aneta – bohaterka przezabawnej książki pt. Wyspy Naftalinowe. Jak to 8-latka, nie lubi swojego imienia, wyglądu, patykowatych nóg i szkoły. By posiadać bujne włosy, ogoliła się na łyso. Poza tym ma tysiąc pomysłów na minutę – nie zawsze najbardziej rozsądnych. Buzia się jej nie zamyka, ponadto cierpi na nadpobudliwość psychoruchową. Możecie się domyślić, że to mieszanka wybuchowa! Antena – jak nazywają ją koledzy ze szkoły, uczy się gry na fortepianie. Czasem zmuszana jest do występów publicznych, które często kończą się katastrofalną przemianą materii! W latach 80-tych, kiedy i papier...

Opinia

Dziewczęce przygody w PRL

Awatar użytkownika
Mirek Kosmoski
(anonimowy)

Jestem facetem, który spędził dzieciństwo w PRL i czytając te dziecięce przygody odnajduję wiele swoich własnych wspomnień z czasów "komuny". Wzruszające i dlatego zachęcem do przeczytania.

6 pażdziernik 2014 11:32

Opinia

:)

Awatar użytkownika
Jowita (Wivel) Szpilka

Wyspy Naftalinowe to książka przewidziana dla czytelników w wieku od 8 - 108 lat. Każdy, zwłaszcza „nastoletni–czterdziestoletni”, odnajdą tu nie tylko humor i zabawne dialogi, ale również zapomnianą cząstkę siebie – radosną i beztroską.

6 pażdziernik 2014 08:16

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl