Uciekaj ze mną

| Dodano: 20 sierpień 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Ona nie akceptuje kłamstw. A on nie chce zdradzić, kim jest... Czy odważy się powiedzieć jej prawdę o sobie?

Natalie Conner zamierzała zrobić kilka zdjęć ozłoconego wstającym słońcem oceanu, kiedy plaża jest pusta. Ale spokojna sesja fotograficzna skończyła się gwałtowną kłótnią z seksownym nieznajomym. Dlaczego sądził, że Natalie robi zdjęcia właśnie jemu? Kim on jest? Jedno Natalie wie na pewno: ten nieziemsko przystojny i – jak się wkrótce przekona – nieziemsko romantyczny mężczyzna działa na nią jak żaden inny.

Luke Williams ma dość paparazzich, więc na widok kolejnego wymierzonego w siebie obiektywu wpada we wściekłość. Ale kiedy okazuje się, że to nie on był obiektem zainteresowania pięknej młodej kobiety, bynajmniej się nie uspokaja. Nie może przestać o niej myśleć. Lecz czy odważy się powiedzieć jej prawdę o sobie?

Uciekaj ze mną to tom 1 serii Ze Mną w Seattle ze szczytu list bestsellerów Amazonu, „New York Timesa” i „USA Today”. KRISTEN PROBY uwielbia mocne historie miłosne i wyraziste postacie z poczuciem humoru. Jej bohaterowie to samce alfa, apodyktyczni, ale i opiekuńczy, a bohaterki silne i namiętne.

Dostępna w

Opinie o: "Uciekaj ze mną"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl