Brzydka księżniczka

| Dodano: 5 sierpień 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Jakże ona śmiała wyobrażać sobie, że on ją kocha... skoro cały Londyn nazywa ją Brzydką Księżniczką?

Teodora jednak wierzy w szczerą namiętność oszałamiającego Jamesa Ryburna, dziedzica tytułu księcia Ashbrook. Bo przecież tak romantyczne oświadczyny w obecności samego następcy tronu nie mogły być nieprawdziwe.
Teo wierzy, że jej małżeństwo będzie trwało całe życie. Tymczasem brukowce wróżą, że nie przetrwa dłużej niż pół roku...


Eloisa James osiągnęła sukces w dwóch wcieleniach: poważnego profesora literatury i gwiazdy romansów historycznych. Ukończyła Harvard i Oksford, doktoryzowała się na uniwersytecie Yale, specjalizuje się w twórczości Szekspira i wykłada na uniwersytecie w Nowym Jorku. Jej błyskotliwe powieści z przesyconą wdziękiem i zmysłowością wyrafinowaną intrygą, m.in. Rozważna i namiętna, Zwierciadło komplementów, Pocałunek księcia, są tłumaczone na wiele języków, nagradzane najbardziej prestiżowymi nagrodami i zajmują wysokie miejsca na amerykańskich listach bestsellerów. Brzydka księżniczka zadebiutowała na 5. miejscu listy „New York Timesa”.

Dostępna w

Opinie o: "Brzydka księżniczka"

Opinia

Romans współczesny z wyższych sfer

Awatar użytkownika

Historia romansowa w jak najlepszym stylu, chociaż może trochę sztampowa. Dla wielbicielek gatunku to jednak nie jest przeszkoda.

14 sierpień 2014 13:21

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl