Ty jesteś moje imię

| Dodano: 4 sierpień 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Piękna powieść o miłości wykradzionej wojnie – poleca Magdalena Różczka.

„Ty jesteś moje imię” Katarzyny Zyskowska-Ignaciak to wzruszająca historia osadzona wśród murów ginącej Warszawy, w literackich Stawiskach Iwaszkiewicza, wśród słów poetów, wyznań kochanków, bezimiennych bohaterów, poranionych ludzkich losów. Piękna powieść o miłości, która odmienia czas kaleki. Biała magia w mrocznych czasach wojny.

Dostępna w

Opinie o: "Ty jesteś moje imię"

Opinia

Miłość jest najpiękniejsza

Awatar użytkownika

Piękna powieść miłosna. W strasznych okolicznościach wojny, mordowania, głodu i walki o przetrwanie zakwita kwiat piękniejszy niż w czasach pokoju. Może dlatego piękniejszy bo na tle gruzów, śmierci i wszechobecnej brzydoty.

5 sierpień 2014 12:36

Nowa opinia

Recenzje dla: "Ty jesteś moje imię"

Miłość w czasach apokalipsy

II wojna światowa, śmierć, cierpienie, zagłada i oni – dziewiętnastoletnia dziewczyna i zdolny poeta, których niespodziewanie dopada strzała amora. Pomimo apokalipsy dziejącej się na ich oczach - Krzysztof Kamil Baczyński i Barbara Drapczyńska zachowali magię swojego uczucia, prawdziwej miłości jaka zdarza się tylko raz w życiu. Dzięki Katarzynie Zyskowskiej-Ignaciak czytelnicy mają szansę poznać zbeletryzowaną historię ich miłości.Katarzyna Zyskowska-Ignaciak jest absolwentką dwóch kierunków: marketingu i dziennikarstwa,...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl