Syn

| Dodano: 18 czerwiec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

„Syn” – najnowsza powieść Jo Nesbo, skandynawskiego specjalisty od mocnych wrażeń. Książka trafiła już na szczyty list bestsellerów w Norwegii, Danii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Zbiera entuzjastyczne opinie czytelników i krytyków, także w polskich mediach - na łamach „Newsweeka” opisano ją jako „genialnie skonstruowany kryminał i zarazem przewrotny moralitet”.

Nowy kryminał Nesbo opowiada o Sonnym Lofthusie, który odsiaduje wyrok w najlepiej strzeżonym więzieniu Oslo. Jest znany z cierpliwego wysłuchiwania zwierzeń współwięźniów. Chodzą pogłoski, że przyznaje się do zbrodni popełnionych przez innych. W kłopoty z prawem popadł po śmierci ojca policjanta. Pewnego dnia jeden z więźniów opowiada Sonny’emu historię, która tragiczne odejście jego ojca przedstawia w zupełnie nowym świetle…

Dostępna w

Opinie o: "Syn"

Opinia

Gang olsena

Awatar użytkownika

No, książka warta przeczytania jak mało która. Rewelacyjna fabuła i cała historia wzbudza silne emocje i zmusza do myślenia nad naszymi zasadami i moralnością.

20 czerwiec 2014 18:19

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl